انواع محصولات هوکا

قلیان خانگی

قلیان قهوه خانه ای

قلیون فلزی

قلیون چوبی

قلیون زینتی

IMG_4355

فواید قلیان

استفاده صحیح از قلیان ضرری به بدن انسان نمی رساند و برای ریه ها مفید است . برای اینکه از فواید قلیان برای ریه ها استفاده کنید، در مخزن شیشه ای قلیان عرق نعنا یا عرقیات آرام بخش یا مقوی ریه بریزید و بخارات آن را استنشاق نمایید و وارد ریه ها کنید . اما برای استفاده از فواید قلیان نباید هیچ گونه تنباکویی در قلیان قرار دهید.

دیگر فواید قلیان

افراد دارای مزاج فرد سرد و تر یا افراد دچار ریه سرد و تر شدید از قلیان استفاده می کردند تا دود و اوج گرما را در طول مسیر قلیان متعادل نمایند.
در قدیم افراد دارای مزاج گرم برای پیش گیری از صدمه زدن به ریه ها از قلیان به شیوۀ بومی استفاده می کردند . در این روش با استفاده از قلیان دود داروها تغییر مزاج یافته، از گرمی و خشکی آن کم می شد و به سردی و تری آن اضافه می شد.

9bb8e2863e98c128d7698040e40b1785.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قلیان-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی هوکا در بخش تولید انواع قلیان به عنوان بورس تامین و تولید این کالا بادر اختیار داشتن ظرفیت تولید شبانه روزی دانش فنی نوین و رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی شرایطی مساعد برای تامین نیاز داخلی و صادراتی قلیان با تنوع گسترده ایجاد نموده است ارتباط مستقیم با بازار هدف و حذف واسطه ها افتخار تولید وتامین کالا با قیمتی رقابتی و کیفیت مطلوب را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

مدیر مجموعه هوکا

آقایی

Call Now Buttonتماس بگیرید