کارخانه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی

شلنگ یکبار مصرف بهداشتی توسط مراکزی تحت عنوان کارخانه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی با توجه به استاندارد ها و دستور العمل های مشخص شده توسط مراکز بهداشت و سایر مراجع مربوطه، تولید می‌ شود. کارخانه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی برای تولید این محصول یکبار مصرف از مواد پلیمری درجه یک استفاده می‌ کند و به هیچ عنوان استفاده از مواد بازیافتی پلیمری را در دستور کار خود قرار نمی‌‌ دهد. چرا که استفاده از چنین موادی سطح کیفیت شلنگ یکبار مصرف را به شدت تحت تاثیر قرار می‌ دهد.

کارخانه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی

صفر تا صد تولید شلنگ یکبار مصرف بهداشتی

صفر تا صد تولید شلنگ یکبار مصرف بهداشتی شلنگ هایی که در قلیان ها استفاده می شوند به دو نوع شلنگ یکبار مصرف و شلنگ دائمی دسته بندی می شود. شلنگ های دائمی جزو نمونه های قدیمی هستند که معایب بسیاری داشتند و سلامت افراد را به شدت به خطر می‌ انداختند و در عطر و طعم قلیان اثر منفی بر جای باقی می گذاشتند.

اما شلنگ های یکبار مصرف بهداشتی جزو جدید ترین محصولاتی هستند که توسط تولید کنندگان داخلی با درجات کیفی بالا تولید می‌ شوند. این قلیان‌ ها قابل شستشو هستند و در روند تولید آن ها از مواد فلزی استفاده می شود. در واقع تولید کنندگان در مراحل تولید شلنگ یکبار مصرف بهداشتی از مواد فود گرید و بدون بو استفاده می‌ کنند با استفاده از این مواد قلیان کام دهی بیشتر و بهتری دارد و طعم آن دچار تغییر نمی شود.

به طور کلی کارخانه شلنگ بهداشتی در مراحل صفر تا صد تولید این شلنگ پر کاربرد از مواد اولیه مرغوب و درجه یک بهره می گیرد و در تمام مراحل تولیدش نیز به دستور العمل های بهداشتی و استاندارد هایی که توسط مراجع مربوطه تعیین می شود، توجه نشان داده تا بتواند بهترین محصول ممکن را تولید کند و با قیمت مناسب عرضه کند.

همچنین یکی از اصلی ترین مواد اولیه درجه یک که برای تولید شلنگ یکبار مصرف بهداشتی استفاده می شود، ماده‌ ای به نام دود استور می باشد. تولید کنندگان این شلنگ ها را نیز به همراه یک لب گیر ۱۰۰% بهداشتی عرضه می کنند.

عرضه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی

عرضه شلنگ یکبار مصرف بهداشتی در سال‌ های اخیر با توجه به افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به مسائل بهداشتی و درمانی افراد به این موضوع پی بردند که شلنگ های دائمی قلیان سلامتی آن ها را به شدت به خطر می‌ اندازد و در نتیجه امروزه اکثر افراد جامعه برای استفاده از قلیان به سمت شلنگ های یکبار مصرف بهداشتی که به تازگی تولید شده‌ اند، روی می‌ آورند.

با استقبال روز افزون از شلنگ یکبار مصرف بهداشتی عرضه شلنگ بهداشتی نیز به صورت انبوه و با استفاده از روش‌ های نوینی صورت می گیرد تا امکان دسترسی به این شلنگ پر کاربرد برای ایرانیان راحت تر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش