کارخانجات قلیان چوبی ساده

این روزها کشیدن قلیان در بین جوانان طرفداران زیادی پیدا کرده به طوری که با رفتن در مکان های تفریحی، جوانانی را در حال قلیان کشیدن مشاهده می کنید.

با توجه به این مورد که امروزه اکثر مردم به کشیدن قلیان روی آورده اند انواع قلیان ها با مدل های مختلف پا به بازار نهاده اند. قلیان چوبی ساده یکی از این مدل ها است که طرفداران زیادی دارد، و بسیاری از خریداران، این محصول را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

کارخانجات قلیان چوبی ساده

مهم ترین ویژگی های قلیان چوبی ساده

مهم ترین ویژگی های قلیان چوبی ساده قلیان های چوبی ساده امروز محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کرده‌اند زیرا ویژگی های منحصر به فردی دارند، لازم به ذکر است که منظور از چوبی بودن تنه قلیان می باشد؛ که از جنس چوب است.

این تنه ها ی چوبی با وجود ساده بودن، اما زیبایی بسیار جذابی را دارند،همچنین نقش و نگار ها و خط های ساده ای که بر این تنه ها نگاشته شده زیبای این محصولات را دو چندان نموده است.

در ساخت این محصولات از بهترین چوب ها استفاده می شود که شامل :چوب درخت پسته یا گردو می باشد.لازم به ذکر است برای کشیدن قلیانی که از تنباکوی میوه ای در آن استفاده می شود، تنها یک طعم پیشنهاد می شود که استفاده گردد. چون تنه ی قلیان از جنس چوب است و بوی تنباکو در آن نفوذ می کند.

از دیگر مزایای قلیان های جنس چوبی این است که، صدای قل قل بسیار زیادی دارد. به طوری که صدای آن نسبت به طعمش بیش تر جلب توجه می کند.

متاسفانه امروزه بسیاری از طرح های چوبی نامرغوب بوده و بعد از مدتی ترک بر می دارند اما خوبیه این محصول این است که از مرغوب ترین چوب ها ساخته شده و هرگز ترک نمی خورد. البته بهتر است جنس تنه قلیان از درخت گردو باشد که بسیار با کیفیت است و در بیشتر موارد در ساخت قلیان چوبی از چوب درخت گردو استفاده می شود.

همچنین این محصول برای کسانی که تنها یک طعم تنباکو مصرف می کنند، بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا نیازی به تعویض قلیان نیست و می توان از این محصول استفاده نمود.

فروشندگان قلیان چوبی ساده

فروشندگان قلیان چوبی ساده استفاده صحیح از قلیان هیچ گونه، ضرری به بدن انسان نمی رساند. برای اینکه از فواید قلیان بهره مند شویم؛ در شیشه قلیان عرق نعنا یا عرقیات آرام بخش بریزید و بخارات آن را استنشاق نمایید و وارد ریه ها کنید .با توجه به زیبایی و مزايای مفیدی که قلیان دارد، تولید عمده این محصول و البته توزیع آن روز به روز رواج یافته و در حال افزایش است.

قلیان چوبی ساده آنقدر جذاب است که خواهان زیادی در کشورهای مختلف دارد؛ با توجه به اینکه تقاضای صادرات این محصولات از کارخانجات قلیان، افزایش یافته فروشندگان قلیان چوبی ساده این محصول را به هر نقطه که بخواهیم برای ما ارسال می کنند؛ تا از خرید حضوری فارغ شویم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش