کارخانجات شلنگ قلیان یکیار مصرف صادراتی

کارخانجات شلنگ قلیان یکیار مصرف صادراتی درایران مشغول به فعالیت است و به صورت اینترنتی و یا حضوری به مشتریان خدمات ارائه می دهد. کارخانجات شلنگ صادراتی با استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و همچنین دستگاه های مدرن و پیشرفته اقدام به تولید این محصول و ارائه ی آن در بسته بندی های مختلف می کند. به خاطر کیفیت خوبی که این محصولات دارد به کشورهای دیگر هم صادر می شود. قیمت این محصولات نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.

کارخانجات شلنگ قلیان یکیار مصرف صادراتی

معرفی کامل شلنگ قلیان یکیار مصرف

معرفی کامل شلنگ قلیان یکیار مصرف شلنگ قلیان دارای دو نوع می باشد که عبارتند از خرطومی و یا پلاستیکی که هر دو مورد استفاده ی زیادی دارد.

  • شلنگ های یکبار مصرف امروزه در کافه و رستوران ها و حتی خانه استفاده می شوند و به خاطر این که از نظر بهداشتی مورد پسند است و همچنین نسبت به نمونه های دیگر خرطومی قیمت پایین تری هم دارد مورد توجه است. این شیلنگ ها در بسته بندی های مختلف پلاستیکی به فروش می رسد. خریداران این محصولات هم اغلب کافه ها و یا رستوران ها در داخل شهر می باشند.

خرید عمده ای این محصول هم به نفع فروشنده وهم به سود خریدار است و قیمت ها پایین می آید از این جهت کارخانه سعی می کند که محصول را به صورت عمده ای به مشتریان عرضه کند. این محصول دارای شیلنگ، پلمپ و واشر می باشد و از هر نظر مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.

  • نمونه های خرطومی که بیشتر در قدیم استفاده می شد و اما امروزه هم کمی تا اندکی استفاده می شود. این شلنگ های خرطومی بیشتر حالت تزئینی دارند و برای قلیان های بزرگ که در طاقچه ها می گذارند استفاده می شوند. این شلنگ ها در رنگ بندی های سبز، سیاه و قهوه ای با توجه به سلیقه ی مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. سر این شلنگ ها چوبی است و طول شیلنگ به دو متر هم می رسد.

فروشندگان شلنگ قلیان یکیار مصرف صادراتی

فروشندگان شلنگ قلیان یکیار مصرف صادراتی فروشندگان شلنگ صادراتی قلیان یکبار مصرف در داخل کشور مشغول به فعالیت می باشند. این فروشندگان از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارند و به نرخ درب کارخانه محصولات را ارائه می دهند. خرید و فروش هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری انجام می پذیرد که فروش اینترنتی به خاطر مزایای فراوانی که دارد مورد توجه است. ارسال رایگان، تضمین کالا بعد از فروش و گارانتی های چند ماهه همگی از مزیت های فروش اینترنتی می باشد.

شلنگ ها با توجه به نوع و کیفیت متفاوت می باشند و نمونه های درجه یک که به شلنگ صادراتی هم مشهور هستند در این سایت به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش