پخش شلنگ قلیان _ پخش شلنگ قلیان به صورت عمده در هوکا قلیون

پخش شلنگ قلیان در مجموعه هوکا قلیون به صورت عمده انجام می شود. امروزه قلیان به عنوان یک وسیله سرگرم کننده برای جوان ها و البته در سن های بالاتر تبدیل شده است ، اما آنچه که به ویژه در این روزها اهمیت دارد ، رعایت بهداشت می باشد. رعایت بهداشت در استفاده از قلیان به ویژه در اماکن عمومی از انتقال بسیاری از بیماری هایی که از طریق دستگاه تنفسی و دهان منتقل می گردد موثر خواهد بود. در ادامه اطلاعاتی پیرامون پخش شلنگ قلیان ارائه کرده ایم.

پخش شلنگ قلیان

پخش شلنگ قلیان

از گذشته تا کنون ما قلیان ها را به صورتی دیده ایم که دارای یک شلنگ فنری از جنس فوالاد و با نایلونی پلاستیکی بوده است. اما مسئله ای که در مورد این شلنگ های سنتی وجود دارد این است که دقیقا همین قسمت از قلیان یعنی بخش شلنگ آن ، از توتون و تنباکویی که مصرف می گردد ، دارای ضررهای بیشتری است.

شلنگ های سنتی از این جهت مضر و غیر بهداشتی هستند که پس از مدتی استفاده از این وسیله ، به دلیل حرکت بخاطر آب از داخل این فنر فولادی ، شلنگ دچار زنگ زدگی می گردد که پس از مدتی در استفاده های بعدی ممکن است این ذرات زنگ زدگی وارد سیستم تنفسی گردد و البته که با شتشو نیز درست نمی شوند.

پخش شلنگ قلیان

شلنگ قلیان یکبار مصرف

به منظور جلوگیری از ایجاد عارضه تنفسی ناشی از شلنگ های سنتی قلیان و رعایت اصولی بهداشتی ، امروزه شلنگ های یکبار مصرف جایگزین شده اند. شلنگ های یک بار مصرف از جنس پلاستیک هستد و مهم تر فقط یکبار قابل استفاده اند که بسیار بهداشتی تر از نمونه سنتی این محصول می باشد.

البته با توجه به شرایط حال حاضر و شیوع ویروس کرونا ، بهتر است تمامی افراد نه تنها در محل های عمومی شامل کافه ها ، رستوران ها ، سفره خانه ها و … در مصرف خانگی این محصول نیز برای رعایت بهداشت هم که شده از شلنگ قلیان یکبار مصرف استفاده کنند و آن را جایگزین نمونه سنتی کنند.

پخش شلنگ قلیان

پخش شلنگ قلیان در هوکا قلیون

هوکا قلیون در حال حاضر در زمینه تولید شلنگ یک بار مصرف قلیان و عرضه عمده این محصول در حال فعالیت می باشد. این مجموعه آمادگی ارسال محصول در تعداد عمده و حجم دلخواه تان به سراسر کشور دارد و محصولات خود را بدون واسطه و با قیمتی مناسب در اختیار شما خریداران گرامی قرار می دهد. برای خرید محصول از شرکت تولیدی هوکا قلیون کافی است با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید و پس از استعلام قیمت و شرایط این مجموعه ، محصول خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش