مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه

مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه، مجموعه هوکا قلیون در استان تهران است. طی سال های اخیر علاوه بر اینکه استفاده از قلیان ها به عنوان وسیله ای برای تفریح و سرگرمی رواج پیدا کرده است؛ از آن ها به عنوان محصول و کالایی در دکوراسیون نیز استفاده می شود. همین موضوع سبب شده است که واحد های تولیدی مختلف اقدام به تولید طرح های مختلفی از قلیان های چوبی که جزو قدیمی ترین قلیان ها است نمایند. قلیان های چوبی وابسته به طرح و مدلی که دارند، قیمت های متفاوتی نیز دارند اما شما عزیزان می توانند انواع مدل های قلیان های چوبی را از مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه به صورت حضوری و یا اینترنتی خرید کنید.

مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه

از قلیان های چوبی چه می دانید ؟

شاید تا به حال اسم قلیان های چوبی را بسیار شنیده باشید، اما از قلیان های چوبی چه می دانید ؟ از قدیمی ترین قلیان هایی که به دست انسان ها در دوره های تاریخی مختلف ساخته و استفاده شده است، قلیان های چوبی می باشند. استفاده از متریال چوب در ساخت تنه و یا بدنه قلیان های چوبی، این امکان را فراهم می کند که طرح های مختلفی بر روی آن ها اجرا گردد. تصویر زیر تعدادی از مدل های قلیان های چوبی تولید شده در مجموعه بازرگانی هوکا قلیان را نمایش می دهد.

از دیگر مزیت های قلیان های چوبی این است که طرح های آن بسیار متنوع بوده و برای مشتریان با سلیقه های مختلف در این فروشکاه قلیان چوبی موجود است. قیمت قلیان های چوبی وابسته به سادگی و یا شلوغ بودن طرح هایی است که بر روی آن ها اجرا شده است، می باشد. بدیهی است طرح های شلوغ تر دارای قیمت های بیشتری نیز هستند. اما به طور کلی قلیان های چوبی چه از نوع ساده و چه طرح دار های شلوغ، با قیمت های بسیار مناسب و به صرفه به شما مشتریان عزیز ارائه می گردد.

مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه

مرکز پخش قلیان چوبی با قیمتی به صرفه

مراکز پخش انواع قلیان ها از جمله قلیان های چوبی ساده و طرح دار، در سراسر کشور موجود می باشند. یکی از مواردی که مرکز پخش هوکا قلیون را از دیگر مراکز پخش متمایز می کند؛ فروش با سود پایین و قیمت مناسب است. از سویی دیگر تنها قیمت مناسب نمی تواند سبب جذب مشتری و استقبال آن ها شود؛ محصولات ارائه شده در مجموعه بازرگانی هوکا قلیون همگی دارای کیفیت های بسیار بالایی می باشند.

به طوری که اگر قلیان های چوبی از چوب مناسب تولید نشده باشند و آب بندی آن ها به روشی درست و اصولی انجام نشده باشد؛ ممکن است پس از مدتی از استفاده دچار ترک خوردگی شود. در مجموعه ما برای آب بندی و جلوگیری از ترک خوردن چوب قلیان های چوبی، ضمن استفاده از چوب های با کیفیت گردو و … از روغن موتور نیز برای آنها استفاده می شود. هر چند که نحوه نگهداری از قلیان های چوبی نیز در طول عمر آن ها موثر است و نباید هیچ گونه تماسی با آن داشته باشد تا دچار کپک زدگی و بوی بد نشود. برای اطلاع از موجودی و قیمت قلیان های چوبی با کارشناس فروش مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش