مرکز پخش شلنگ الجمیرا – ارائه دهنده شلنگ های لوکس

مرکز پخش شلنگ الجمیرا ارائه دهنده شلنگ های لوکس و یکبار مصرف به سراسر کشور می باشد. اگر می خواهید یک شلنگ یکبار مصرف باکیفیت را از مجموعه هوکا قلیون خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما این است که شلنگ های یکبار مصرف ارائه شده از برند الجمیرا را خریداری نمایید. الجمیرا از برند های نام آشنایی می باشد که با هدف تولید محصولات لوکس، با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری در حال فعالیت است. این برند متناسب با کیفیت و درجه مواد اولیه ای که به مشتری ارائه می دهد، دارای قیمت های بسیار مناسب و به صرفه ای است. بر خلاف دیگر برند ها که برای تولید شلنگ های یکبار مصرف از مواد اولیه بازیافتی استفاده می کنند، برند الجمیرا از مواد اولیه درجه یک برای تولید بهره می گیرد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با مرکز پخش شلنگ الجمیرا آشنا شویم.

مرکز پخش شلنگ الجمیرا

درباره شلنگ یکبار مصرف بیشتر بدانید

از اجزای اصلی قلیان ها، شلنگ های یکبار مصرف می باشد. شلنگ های یکبار مصرف از اجزای اصلی قلیان است چراکه دارای تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت کام دهی از یک قلیان می باشد و به نوعی بر طعم و بوی قلیان تاثیر می گذارد. شلنگ های سنتی قلیان در این موضوع خوب عمل می کردند اما مشکل کار اینجا بود که این شلنگ ها در طولانی مدت، خود به عامل بیماری زا تبدیل می شدند. به همین دلیل در حال حاضر استفاده از شلنگ های یکبار مصرف به جای شلنگ های سنتی جایگزین شده است.

مرکز پخش شلنگ الجمیرا، شلنگ های یکبار مصرف، بهداشتی و تولید شده از مواد اولیه پلیمری درجه یک را به مشتری ارائه می دهد که علاوه بر اینکه بر روی طعم و بوی تنباکو تاثیری نمی گذارد، احساس خوبی را نیز به مصرف کننده منتقل می کنند. این شلنگ ها در پک های بهداشتی و یک نفره تولید می شوند و بسیار تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و یا حتی ذره ای خاک هستند.

مواد اولیه اصلی مورد استفاده در تولید شلنگ های یکبار مصرف و بهداشتی، پلاستیک می باشد. از خاصیت پلاستیک این است که در برابر رطوبت، حرارات و گرما هیچ تغییری نمی کند و همانند فنر فلزی درون شلنگ های سنتی زنگ نمی زند و خود به عامل انتقال بیماری تبدیل نمی شود. پلاستیک مورد استفاده در تولید این شلنگ ها باکیفیت است و سبب می شود محصول تولیدی نهایی بسیار انعطاف پذیر، محکم و مقاوم باشد.

مرکز پخش شلنگ الجمیرا

مرکز پخش شلنگ الجمیرا – هوکا قلیون

مرکز پخش شلنگ الجمیرا ارائه دهنده انواع قلیان و منصوبات آن از جمله شلنگ های یکبار مصرف است. در صورتی که قصد خرید شلنگ یکبار مصرف از برند الجمیرا را دارید، می توانید در روش اول به صورت حضوری به واحد فروش این مجموعه در استان تهران مراجعه کنید و در روش دوم نیز سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و درب انبار و یا منزل خود دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش