مرکز فروش و پخش قلیان های مدرن در ایران /Hoka/HokaHoka/

بزرگ ترین مرکز فروش و پخش قلیان های مدرن در ایران مجموعه هوکا قلیان می باشد مرکز فروش و پخش قلیان هوکا که با تنوع بسیار بالا و همچنین طراحی های مدرن در خدمت شما عزیزان می باشد و این مجموعه دارای خط تولید بسیار وسیع و کاملی از انواع و اقسام قلیان ها می باشد.

مرکز فروش و پخش قلیان

مرکز فروش و پخش قلیان هوکا یکی از بهترین در زمینه های کاری خود می باشد که با اعتبار چندین و چند ساله ای که در زمینه کاری خود ایجاد نموده توانسته در این حیطه کاری بسیار موفق و خوب عمل کنند .

مرکز فروش و پخش قلیان

توسعه فناوری صنعت قلیان

در طول تاریخ خود ، با توسعه فناوری صنعت قلیان ، ظاهر دستگاه سیگار کشیدن دستخوش تحولات چشمگیری شده است. تولید کنندگان برخلاف انواع اصلی خود ، در حال توسعه مدل های جدید دستگاه ، راحت تر و با دوام تر هستند. به جای برنج و مس ، از مواد با کیفیت بالا (آلومینیوم ، استیل ضد زنگ) برای ساخت کیس استفاده می شود ؛ به جای مواد شکننده برای شیلنگ ، از سیلیکون استفاده می شود که باعث افزایش عمر دستگاه می شود.

توسعه فناوری صنعت قلیان

تاریخچه ظهور قلیان

تاریخچه ظهور قلیان تا حد زیادی در توسعه و درک بعدی آن در بسیاری از کشورها تأثیر داشته است. این وسیله که بخش مهمی از فرهنگ غنی شرق است ، به سمبل سنتهای معنوی و زندگی مرفه تبدیل شده است.نام های مختلف زیادی برای این وسیله منحصر به فرد سیگاری وجود دارد. برخی آن را قلیان ، قلاب ، شیشه ، شیشا ، نرگیل یا شیشاه می نامند. “قلیان” (“نرگیل” ، از آنجا که نام آن در خاورمیانه است) اکنون چندین قرن است که روش استاندارد سیگار کشیدن در خاورمیانه است. استعمال سیگار قلیان در رستوران ها و کافه های خاورمیانه بسیار رایج است. این روش منحصر به فرد استعمال سیگار به سرعت در سراسر جهان رواج پیدا می کند. بسیاری از افراد به دلیل دود خوشمزه ، معطر ، معطر و معطر ، “قلیان” (سیگار) را به سیگار و سیگار ترجیح می دهند.

نسخه های زیادی درباره ظهور قلیان وجود دارد ، و هنوز هم گفتن دقیقا با كدام كشور بسیار دشوار است ، زیرا هر ساله یكی از فرضیه ها در جهت خود غالب می شود و قابلیت اطمینان آن را با یافته های جدید تقویت می كند. فقط با اطمینان شناخته شده است که اولین قلیان از وسایل بداهه ساخته شده است. در جزایر ، نارگیل به عنوان یک لامپ عمل می کرد ، و نی های توخالی به عنوان شیلنگ عمل می کردند. در قسمتهای صاف ، آنها می توانند از کدو تنبل به عنوان یک فلاسک استفاده کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش