مرکز فروش قلیان لاکچری رومیزی

قلیان لاکچری رومیزی چه تفاوت هایی با مدل های ساده و قدیمی تر دارند؟ انواع مدل های جدید این محصولات می تواند طرح های مدرن و شیک امروزی را شامل شوند که در بین جوانان طرفداران خاص خود را دارند. به عنوان بزرگترین مرکز فروش آنلاین انواع قلیان، قصد داریم به معرفی اجزای آن و چگونگی خرید ارزان این محصول بپردازیم.

مرکز فروش قلیان لاکچری رومیزی

انواع قلیان لاکچری رومیزی

انواع قلیان لاکچری رومیزی اگر به بازار و فروشگاه های عرضه تخصصی قلیان سری زده باشید، با انواع مدل ها، طرح، رنگ و جنس این محصول روبرو خواهید شد که برای انتخاب شما را دچار سردرگمی می کند. طی سالهای اخیر ایجاد تنوع در تولید قلیان، استفاده از مواد اولیه متفاوت و تلفیق رنگ ها و طرح ها، موجب خلق محصولاتی لاکچری و زیبا شده است. همانطور که می دانید تمامی قلیان ها بدون در نظر گرفتن مدل، جنس بدنه و … دارای اجزای یکسانی هستند که شناخت آنها به ویژه برای خریداران این محصول اهمیت زیادی دارد. بنابراین در یک بررسی کلی می توان اجزای قلیان را در بخش های زیر خلاصه و معرفی کرد:

  • کوزه یا مخزن آب
  • تنه قلیان
  • آتشدان
  • بادگیر و میلاب
  • شیلنگ قلیان

کوزه یا مخزن انواع قلیان از جنس هایی مانند شیشه، چوب، سفال و چدن ساخته می شود. تنه قلیان نیز اغلب پلاستیکی، شیشه ای یا چوبی است. امروزه مدل هایی از قلیان به بازار عرضه می شوند که سایز و اندازه ای کوچکتر نسبت به مدل های سنتی دارند و به آنها قلیان رومیزی می گویند. ارتفاع این مدل ها بین 60 تا 80 سانتی متر می تواند متغیر باشد. برخی مدل های لاکچری نیز دارای ال ای دی های کنترل دار، شیلنگ های لوکس و سری فابریکی هستند.

خرید قلیان لاکچری رومیزی ارزان

خرید قلیان لاکچری رومیزی ارزان قیمت قلیان لاکچری رومیزی با توجه به جنس بدنه، تعداد سوپاپ ها، جنس شیلنگ و ساده یا طرح دار بودن کوزه آن می تواند متغیر باشد. به طور کلی تنوع این محصولات موجب شده تا کلیه افراد با هر نوع سلیقه یا بودجه ای بتوانند انواع قلیان مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.
خریداران و فعالین بازار باید با بازاریابی دقیق در منطقه مورد نظر خود، محصولی را متناسب با نیاز خریداران عرضه نمایند تا بتوانند سهم نسبی بازار فروش را به خود اختصاص دهند. همچنین برای خرید قلیان لاکچری ارزان به دنبال تامین کنندگان مستقیم و حذف واسطه ها باشند.
برای این منظور کلیه تولیدکنندگان جهت فروش هر چه بیشتر تولیدات خود و خریداران عمده برای خرید قلیان رومیزی خانگی و مدل های پرفروش دیگر می توانند با نمایندگان فروش این مرکز، همکاری لازم را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش