مرکز فروش قلیان طرح رخ چوبی در سایز ها ی مختلف درایران/hoka/hoka/

همه چیز درباره ی قلیان طرح رخ چوبی

فروش قلیان طرح رخ چوبی در اندازه های مختلف موجود می باشد از بهترین قلیان های فانتزی و لاکچری می توان قلیان طرح رخ چوبی را نام ببریم. قلیان طرح رخ چوبی را می توان به عنوان یک وسیله ی دکوراتیو در رستوران ها، قهوه خانه ها و حتی در منازل استفاده کرد. قلیان طرح رخ چوبی در اشکال و اندازه های گوناگونی ساخته می شود.

طراحی و ساخت قلیان طرح رخ چوبی

طراحی و ساخت قلیان طرح رخ چوبی

 

همانطور که می دانید از گذشته تا کنون یکی از وسایل تفریحی و پرکاربرد قلیان می باشد و با گذر زمان شکل و ظاهر آن دسخوش تغییرات زیادی شده است. اما همچنان قلیان طرح رخ چوبی هم به صورت سنتی و هم صنعتی ساخته می شود. نوع سنتی و منبت کاری شده ی آن مورد پسند بسیاری از جوانان و افراد حرفه ای در این کار است.
انواع زیادی از قلیان ها در بازار موجود می باشند که نوع چوبی این محصول همواره دارای طرح های ساده یا منبت کاری شده می باشد. گاهی طرح ها توسط استادکاران ماهر و چیره دست روی چوب نگاره گری می کنند که علاوه بر کاربردشان زیبایی خیره کننده ای به این محصولات می دهند، این تنوع و زیبایی در بین جوانان اهمیت خاصی دارد. این مدل قلیان ها که با دست حکاکی می شوند از ارزش بالایی برخوردارند.
عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش قلیان طرح رخ چوبی
۱_ کیفیت و نوع چوبی که قلیان از آن ساخته شده است در قیمت گذاری روی این محصول تاثیر بسزایی دارد.
۲_ نحوه ی طراحی، همانطور که می دانید قلیان طرح رخ چوبی که با دست روی آن حکاکی شده به نسبت نوع ماشینی ارزش بیشتری دارد.
۳_ اندازه و ابعاد قلیان، میزان چوب بکار برده شده و حجم طراحی که روی آن کار می شود در قیمت قلیان چوبی موثر می باشد.
۴_ قیمت مواد اولیه ی ساخت، ارتباط مسقیمی بین قیمت روز مواد اولیه و قیمت قلیان می باشد. هرچه چوب مصرفی گرانتر باشد، قلیان نیز گرانتر خواهد بود.
۵_ جنس سری قلیان ها و شیلنگ، نوع شیلنگ و سری قلیان نیز روی قیمت تمام شده محصول تاثیر دارد.

 

ویژگی قلیان طرح رخ چوبی

ویژگی قلیان طرح رخ چوبی

قلیان وسیله ای برای مصرف تنباکو و توتون می باشد. تنباکو همراه با زغال در قسمت بالای قلیان که سری نام دارد، سوخته می شود که دودی که تولید می شود بعد از اینکه از آب درون تنگ گذشت از راه شلنگ به دهان می رسد. تمام اجزای قلیان در طعم و مزه ی قلیان تاثیر دارند. قلیان ها در انواع سفالی، برنجی، استیل، کریستالی و قلیان چوبی دسته بندی می شوند. در میان انواع آنها قلیان چوبی از جذابیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است.
قلیان های چوبی مخصوصا قلیان طرح رخ چوبی خواص ویژه ای دارند که طرفداران زیادی جذب کرده اند. مصرف کنندگان حرفه ای قلیان علاوه بر مصرف، صدای قل قل کردن را جزء لذت بخش و جدایی ناپذیر قلیان می دانند و ارتباط احساسی با این صدا دارند، در بین انواع قلیان ها، قلیان طرح رخ چوبی صدای بیشتری از خود تولید می کند.
قلیان های چوبی اگر جنس نامرغوب نداشته باشند پس از مدتی ترک می خورند، لذا سعی کنید از قلیان های چوبی با جنس با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. اگرتوانایی خرید قلیان مرغوب ندارید همیشه قلیان چوبی خود را روغن کاری کنید تا کمتر ترک بردارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش