مرکز فروش قلیان برنجی ارزان

برنج، آلیاژی ساخته شده از مس و روی می باشد. استحکام بالا و زیبایی از مهم‌ ترین ویژگی های این آلیاژ به شمار می‌ رود. از این رو در ساخت وسایل مختلف به ویژه وسایل تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. قلیان برنجی ازجمله لوازم تزئینی است که به این صورت ساخته می‌شود. در این مطلب به معرفی مرکز فروش قلیان برنجی ارزان قیمت خواهیم پرداخت. آن را تا انتها دنبال نمایید.

مرکز فروش قلیان برنجی ارزان

تولید قلیان برنجی ارزان در ایران

تولید قلیان برنجی ارزان در ایران  تولید قلیان برنجی ارزان در ایران به واسطه وجود منابع ارزشمند مس و روی در سطح وسیعی انجام می شود. در واقع در صنعت استفاده فراوانی از آنها می‌شود و تولید لوازم مختلف برنجی به عنوان نوعی هنر دستی شناخته می شود. قلیان که نمادی از تفریح و سرگرمی به شمار می رود، به صورت تزیینی ساخته و در دکوراسیون های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
  لازم به ذکر است که خواص ویژه و همچنین شکل و رنگ زیبای برنج استفاده از آن را در ساخت قلیان متداول ساخته است. رنگ طلایی برنج ارزش زیادی به آن بخشیده است. برنج در مقابل ضربه نیز مقاومت خوبی دارد. همچنین نسبت به حرارت نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. تنوع قلیان برنجی ساخته شده در ایران بالا بوده. این لوازم به عنوان صنایع‌ دستی در کشور شناخته می‌شوند و در بازارهای داخلی و بین المللی مورد داد و ستد قرار می‌گیرند.

 بسته به درصد کاربرد هر یک از فلزات مس و روی در ساخت قلیان های برنجی، مقاومت آنها تا حدودی تغییر می کند. با توجه به اینکه آلیاژ مذکور قابلیت چکش خواری دارد، طیف متنوعی از قلیان های چکش خورده و ساده تولید می شود. نوع چکش خورده معمولاً از جلوه زیباتری برخوردار بوده و به همین خاطر بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. این آلیاژ قابلیت بازیافت نیز دارد. بنابراین قلیان‌های تولید شده را می‌توان پس از سالها نگهداری، مجدداً بازیافت نمود. 

قیمت قلیان برنجی کوچک

قیمت قلیان برنجی کوچک  قیمت قلیان برنجی کوچک می‌تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. درصد مس و روی به کار رفته در آن یکی از این عوامل به شمار می رود. همچنین بسته به اینکه قلیان چکش خورده باشد یا خیر قیمتش می‌تواند تغییر کند. شیوه خرید این محصول نیز نقش مهمی در تغییر قیمت آن خواهد داشت. به این صورت که با خرید عمده و مستقیم قیمت ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

میزان تقاضا برای خرید نیز فاکتور بعدی به شمار می رود. ابعاد آن را هم باید به این عوامل اضافه نمود. تغییر قیمت مس و روی نیز بر هزینه تمام شده محصول اثر خواهند گذاشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش