مرکز فروش عمده قلیان چوبی | Hooka

مرکز فروش عمده قلیان چوبی در مجموعه هوکا یکی دیگر از محصولات پر فروش ودر دسترس این محموعه می باشد مرکز فروش عمده قلیان چوبی هوکا که این امکان را برای شما خریداران قرارا داده تا بتوانید به صورت انلاین و غیر حضوری به راحتی به تمامی محصولات ما که شامل چندین نوع و تنوع بالایی از قلیان ها است  دست پیدا کنید.

مرکز فروش عمده قلیان چوبی

 

مرکزفروش عمده قلیان چوبی

مرکز فروش عمده قلیان چوبی در هوکا قلیان به صورت داخلی و یا  صادراتی است قلیان های چوبی شامل انواع و اقسام گوناگون و همچنین دارای طرح ها و نقش های متفاوت میشود  و همچنین دارای نوع چوب متنوع در انها باعث امتیاز دهی به قلیان می شود قلیان های چوبی مختلفی از جمله چوب گردو چوب نراد چوب معمولی و انواع و اقسام دیگر در بازار ها وجود دارد که هر کدام از انها شمال مزایا ویا حتی معایبی میشود .

فروش عمده قلیان چوبی

فروش عمده قلیان چوبی طرح دار

قلیان های چوبی طرح دار شامل طرح های متفاوتی از جمله طرح پیکر تراشی شاه عباسی  طرح وایکینگ طرح موج دار و ……. می باشد در ایران قلیان چوبی از گذشته های دور رایج بوده و هم اکنون نیز این نوع قلیان ها زیاد بکار می روند قلیان چوبی بیشتر جهت استفاده از قلیان نوع خوانسار بکار میرفته که امروزه در انها بیشتر از تنباکوی میوه ای استفاده میکنند .و بهترین چوب برای قلیان چوب درخت پسته و گردو است.

 

فروش عمده قلیان چوبی طرح دار

آب بندی قلیان های چوبی

آب بندی قلیان های چوبی به روش خاصی انجام می پذیرد برای انکه قلیان چوبی اب بندی شود باید از روغن موتور استفاده نمود لازم به ذکر است انواعی از قلیان های جدید چوبی نیازی به اب بندی با روغن موتور را ندارند.یکی از معایب قلیان های چوبی ترک خوردن تنه ی انها است که البته نا گفته نماند اگر از تنه چوب مرغوب استفاده کنید هیچ گاه ترک نمی خورد و سالم می ماند.

باید دقت داشت که تنه چوبی قلیان نباید خیس باشد و برای شستشوی ان از وسایل مخصوص استفاده کنید نکته قابل توجه این است که بعد از استفاده از قلیان  داخل شیشه ان راخالی کنید که باعث باد کردن تنه چوبی ان نشود و همچنین در صورت وجود اب در شیشه قلیان امکان شکستن تنگ اب وجود دارد و نیز باعث ایجاد قارچ و کپک در چوب قلیان می شود و بوی بدی میگیرد.

اب بندی قلیان های چوبی

قیمت قلیان چوبی

قیمت قلیان های چوبی بسیار متغییر است و این قیمت ها نسبت به نوع و طرح و مدل تنه های قلیان ها گذاشته میشود  که همانطور که میدانید قلیان های چوب گردو از قیمت های بالایی برخودار هستند و همچنین قلیان های طرح دار بخصوص طرح های کنده کاری شده کار دست هستند که بسیار ارزش بالایی دارند طرح هایی مثل شاه عباسی و واکینگ و طرح های رایج در بازار هم هستند که با قیمت های مناسب موجود می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش