مرکز عرضه قلیان ایرانی

بر اساس شواهد موجود تاریخی قلیان از کشور ما به دیگر نقاط جهان از جمله هند و مصر راه یافته است. این محصول که برای مصرف تنباکو به شکل دود مورد استفاده قرار می گیرد در حال حاضر در انواع مختلفی در کشور ما تولید و عرضه می ‌شود. مرکز عرضه قلیان ایرانی انواع مختلف این وسیله را در جنس های مختلف و با نرخ های گوناگون ارائه کرده است و خریداران می توانند در تماس با این مرکز نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

مرکز عرضه قلیان ایرانی

آشنایی با انواع قلیان ایرانی

آشنایی با انواع قلیان ایرانی

قلیان وسیله‌ای است که در ساخت آن ممکن است از جنس های مختلف از جمله چوب و فلز استفاده شود. انواع مختلف قلیان توسط صنعتگران ایرانی تولید می شوند و برخی از آنها از زیبای خاصی برخوردارند زیرا عملیات مختلفی از جمله معرق کاری و خاتم کاری روی آنها انجام شده است. از جمله این قلیان ها می ‌توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد : 

قلیان برنجی : این قلیان همان طور که از نامش مشخص است از برنجی یا برنز ساخته شده است و بر روی آن کارهای زیبایی زیادی صورت گرفته تا نشان دهنده هنر اصیل ایرانی باشد. هر چقدر عملیات زیبا سازی در این قلیان بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

قلیان چوبی : همه قسمت های سازنده این نوع قلیان از جمله تنه آن از چوب می باشد و به دلیل خاصیت چوب انواع عملیات زیباسازی از جمله خاتم کاری بر روی آن انجام شده است.

قلیان کریستال یا شیشه ای : این قلیان نیز تماما از جنس شیشه و کریستال می ‌باشد و در رنگ ها و شکل های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است و دارای قیمت متفاوتی هستند.

قلیان کوچک : این قلیان ها برای حمل و نقل آسان و اشغال فضای کمتر ساخته شده‌اند و معمولا دارای ارتفاع کمتری نسبت به انواع دیگر قلیان های معمولی هستند.

فروشندگان قلیان ایرانی بدون واسطه

فروشندگان قلیان ایرانی بدون واسطه

فروشندگان قلیان ایرانی بدون واسطه این محصول را در کیفیت ها و قیمت های مختلف به خریداران خود در سراسر کشور ارائه می دهند. این فروشندگان برای دسترسی خریداران به انواع مختلف قلیان وب سایت اینترنتی خود را ارائه کرده اند و به وسیله آن انواع قلیان ایرانی را بدون واسطه و به طور مستقیم به مشتریان این محصول در سطح کشور ارائه می نمایند.

خریداران می ‌توانند با مراجعه به این وب سایت انواع قلیان ایرانی را مشاهده و پس از اطلاع از قیمت هر یک از آنها نسبت به انتخاب گزینه یا گزینه های مورد نظر اقدام نمایند تا توسط فروشندگان برای آنها ارسال شوند.

ارسال سفارشات توسط فروشندگان به تمام نقاط کشور مقدور می باشد و خریداران می ‌توانند در کوتاه ترین زمان سفارش خود را دریافت کنند. این محصول به صورت عمده و تکی قابل سفارش است و کسانی که در زمینه فروش قلیان و صادرات آن فعالیت دارند می توانند با خرید عمده این محصول آن را با قیمت ارزان تری به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش