مرکز خرید قلیان تنه فلزی سرخ

استفاده از قلیان از زمان گذشته تا امروز مورد توجه قرار داشته است. قلیان در انواع بسیار مختلف و متنوعی تولید می شود. مرکز خرید قلیان تنه فلزی سرخ، این محصول را با قیمتی ارزان و مناسب و با کیفیتی بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد تا امکان خرید و استفاده از این محصول برای عموم وجود داشته باشد. 

مرکز خرید قلیان تنه فلزی سرخ

چگونه قلیان تنه فلزی را براق کنیم؟

چگونه قلیان تنه فلزی را براق کنیم؟ قلیان برنجی، مسی، برنز و… و به طور کلی قلیان های فلزی از محبوب ترین انواع قلیان هستند. این قلیان ها ممکن است بعد از مدتی در اثر برخورد با دود و سایر آلودگی های موجود در محیط شکل و رنگ اولیه خود را از دست بدهند. در این شرایط می توان با استفاده از برخی مواد و ترکیبات قلیان های فلزی را براق کرد و به حالت اولیه برگرداند. 

برای این کار معمولا از اسپری ها و محلول های خاصی استفاده می شود. ترکیبات مورد استفاده در این مواد برای براق شدن فلز بسیار مناسب هستند اما نباید از آنها برای سایر سطوح استفاده کرد. 

در این مواد معمولا از مقداری الکل، استون و شوینده های قوی مانند وایتکس استفاده می شود. ترکیب این مواد با یکدیگر در مراحل اولیه باعث از بین رفتن کامل آلودگی ها از روی سطح قلیان و بعد از مدتی سبب روشن تر شدن و براق شدن فلز می شود. 

بهتر است این ترکیب با استفاده از یک پنبه یا دستمال نرم به تنه قلیان مالیده شوند تا فلز مورد نظر آسیبی نبیند و زود تر به حالت اولیه برگردد. 

تعداد دفعات استفاده از این ترکیبات نیز بسیار اهمیت دارد. اگر از این ترکیبات بیشتر از حد مجاز استفاده شود ممکن است به تنه فلزی آسیب برسد. 

فروش انواع قلیان تنه فلزی

فروش انواع قلیان تنه فلزی فروش انواع قلیان تنه فلزی با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام می شود. 

قیمت انواع قلیان به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از مهمترین موارد تاثیر گذار روی قیمت نهایی این محصول هزینه هایی است که تولیدکنندگان در مراحل اولیه برای ساخت و طراحی قلیان صرف مي کنند. 

مثلا اگر جنس فلز مورد استفاده برای ساخت قلیان مس یا نقره باشد به طور حتم قیمت این محصول نیز بالا تر است. 

از دیگر موارد تاثیر گذار روی قیمت این محصول می توان به شکل ظاهری، اندازه و ابعاد، ویژگی ها و قابلیت های قلیان اشاره کرد. 

قیمت این محصول تا حدودی به نحوه خرید آن نیز بستگی دارد؛ به عنوان مثال مشتریانی که این محصول را به صورت عمده و مستقیم خریداری می‌کنند به طور حتم هزینه کمتری را مي پردازند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش