مرکز تولید قلیان صادراتی

قلیان صادراتی از بهترین گونه های قلیان است که به دلیل کیفیت بالا و ساخت استانداردی که داشته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. بنابراین مرکز تولید قلیان صادراتی موظف است تا برای ساخت محصولات خود از بهترین مواد اولیه و دستگاه های پیشرفته استفاده نماید. هم چنین این مرکز تولید قلیان، بهتر است که گونه های مختلف از محصولات خود را به صورت مستقیم در سرتاسر دنیا ارسال نماید تا عموم مردم توانایی خرید آن را داشته باشند.

مرکز تولید قلیان صادراتی

قلیان صادراتی چه خصوصیاتی دارد؟

قلیان صادراتی چه خصوصیاتی دارد؟ در واقع قلیان از جمله لوازمی است که از قدمتی طولانی برخوردار بوده و تنوع بسیار بالایی خواهد داشت. به گونه ای که این محصول، برای تمامی سلایق در جنس ها و ابعاد متفاوت موجود می باشد.

بنابراین در این بخش به بررسی خصوصیات قلیان صادراتی خواهیم پرداخت.

  • در حقیقت قلیان صادراتی باید وزن سبکی داشته باشد و هم چنین اجزای آن به صورت یکسره به یکدیگر متصل شده باشند. تا در این راستا قلیان حمل و نقل آسانی داشته باشد.
  • در ضمن جنس قلیان باید به گونه ای باشد که با مواد وارد واکنش نگردد و هم چنین ضد زنگ باشند.
  • از سویی دیگر سر یا کاسه روی قلیان های صادراتی بهتر است که از سرامیک ساخته شود تا در این راستا مدت زمان سیگار کشیدن توسط قلیان طولانی تر شود و هم چنین در زمان قلیان کشیدن، دود کم تری تولید گردد.
  • هم چنین در قلیان های صادراتی، طول بدنه از ارتفاع استانداردی برخوردار می باشند. از این رو افراد با توجه به نوع عملکرد و استفاده ای که از قلیان دارند، ارتفاع آن را مطابق با نیاز خود، انتخاب خواهند کرد.
  • علاوه بر موارد گفته شده قلیان های صادراتی دارای شیلنگ های قابل کنترل می باشند. از سویی دیگر شیلنگ در قلیان های صادراتی هیچ گونه نشتی نداشته و از مواد باکیفیت و اندازه استانداردی برخوردار خواهند بود.

قیمت روز قلیان صادراتی

قیمت روز قلیان صادراتی در حقیقت قلیان صادراتی از جمله کالاهایی بوده که بر اساس مدل، سایز و جنس قلیان از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. البته این تنوع در محصول، منجر به ایجاد قیمت های متفاوت برای قلیان های صادراتی می باشد‌.

بنابراین در این بخش به بررسی قیمت روز قلیان صادراتی خواهیم پرداخت.

  • در ابتدا برای قیمت گذاری بر روی این محصول باید به مواردی نظیر کیفیت مواد اولیه، ابعاد قلیان و جنس قلیان توجه ویژه نمود.
  • از سویی دیگر قیمت قلیان صادراتی به عوامل مختلفی نظیر شرکت تولید کننده محصول، نحوه تولید قلیان صادراتی و قدمت آن بستگی خواهد داشت.
  • البته لازم به ذکر است که برای مشخص نمودن قیمت، باید موارد دیگری مانند نوسانات بازار قلیان، نحوه فروش محصول و سایر هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش