مرکز تولید قلیان آلمینیومی اصل

در مرکز تولید قلیان آلمینیومی اصل این کالا با استفاده از جدیدترین تجهیزات تولید می گردد به همین خاطر دارای کیفیت بالا و ماندگاری زیادی می باشد این قلیان‌ها بیشتر برای صادرات به دیگر کشورها تولید می‌گردند و حجم بالای صادرات آنها موجب ارزآوری زیادی برای کشور می گردد. بهترین نوع این کالا با استفاده از آلومینیوم های مرغوب و درجه یک تهیه می‌شود و دارای تاییدیه اداره استاندارد می باشد و برای تولید آن تمامی نکات ایمنی نیز مد نظر قرار می گیرند.

مرکز تولید قلیان آلمینیومی اصل

سایز انواع قلیان آلمینیومی

سایز انواع قلیان آلمینیومی انواع قلیان آلمینیومی که در طی سال‌ های اخیر در کشور ما تولید می گردند دارای سایزهای متنوع کوچک که به آنها مینیاتوری می گویند تا بزرگ که دارای سایزهای خیلی بزرگ و تا قد ۲ متر هستند نیز می باشد.

این نوع کالاها هم به صورت تزیینی در بازار به فروش می رسند و هم اینکه برخی افراد آن را برای استعمال قلیان خریداری می نمایند به طور کلی باید بدانید که سایز این کالاها متفاوت می باشد و قیمت آنها با توجه به سایز این محصولات فرق دارد، اما قلیان های آلومینیومی به دلیل این که برای تولید آنها از آلومینیوم درجه یک استفاده می شود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و قیمت بالاتری دارند.

معمولا از این نوع قلیان ها در قهوه خانه های لوکس و لاکچری استفاده می‌ شود به این خاطر که هزینه خرید این کالا بسیار بالا می باشد و تمامی افراد توانایی خرید این محصولات را ندارند باید بدانید که به هنگام تولید این نوع کالا شرکت های سازنده محصولات تمامی استانداردهای جهانی را در نظر گرفته و کالاهایی را تولید نموده اند که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشند‌

به طور کلی باید بدانید که بهترین قلیان هایی که در بازار به فروش می رسند توسط شرکت‌ های داخلی به صورت کاملا اتوماتیک و توسط دستگاه های جدید تولید می گردند.

بازار فروش قلیان آلمینیومی اصل

بازار فروش قلیان آلمینیومی اصل در بازار فروش تضمینی قلیان بیشتر تولیدکنندگان این کالا محصولات خود را به فروشندگان عمده این نوع محصولات عرضه می کنند باید بدانید که انواع متعدد قلیان ها در این بازار با کیفیت های گوناگون موجود هستند که با توجه به برند شرکت سازنده از قیمت های گوناگونی نیز برخوردار می باشند.

پخش انواع قلیان در این فروشگاه با تخفیفات ویژه انجام می‌شود به همین دلیل امروزه بیشتر فروشندگان این کالاها از سراسر کشور برای خرید عمده قلیان به این مرکز فروش مراجعه نموده و کالای مورد نظر خود را به صورت کلی با قیمتی ارزان خریداری می‌ کنند همانطور که خود مطلع هستید خرید عمده هر کالا موجب کاهش قیمت آن محصول می‌گردد و قلیان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش