مرکز تولیدکننده قلیان سفارشی

قلیان جز وسایلی است که برای تفریح مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله برای دود کردن تنباکو مصرف می شود و دارای ساختاری منحصر به فرد است و در سایز و مدل های مختلف ساخته می شود. نمونه های چوبی و برنجی امروزه بیشترین مصرف را دارند. برای استفاده از این وسیله نیاز به تنباکو و آب و قلیان دارید. این تولید کننده با تولید قلیان سفارشی سعی می کند تا رضایت مصرف کنندگان در بازارهای داخلی و خارجی را جلب کند. 

مرکز تولیدکننده قلیان سفارشی

شیوه تولید قلیان سفارشی چوبی

شیوه تولید قلیان سفارشی چوبی شیوه تولید قلیان چوبی بسیار خاص بوده و قدمت آن به سال های قبل بر می گردد. برای ساخت ابتدا نیاز به لوله ای بلند دارید تا قسمت میانه یا تنه آن را تهیه کنید. پس از آن کوزه یا شیشه و درمرحله بعد اتش دان و سینی قلیان نیاز هست. هر کدام از این قطعات به صورت جداگانه تولید می شود و پس از اتمام سرهم بندی می گردد. 

نی مهمترین قطعه قلیان است که در زمان استفاده دود از آن خارج می شود. ساخت این اجزا باید به صورت کاملا ایمن باشد تا در زمان استفاده خطری فرد را تهدید نکند. شیشه یا کوزه در زمان مصرف پر از آب می شود تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. 

تنباکو برای دود کردن روی آتشدانی که زغال در آن قرار داده می شود قرار می گیرد. نمونه های چوبی دارای کنده کاری هستند که جنبه تزیینی هم دارند. دوام و ماندگاری این محصول بسیار بالا بوده و در برابر رطوبت و حرارت مقاومت زیادی دارد. 

صادرات ویژه قلیان سفارشی

صادرات ویژه قلیان سفارشی صادرات قلیان برنجی به صورت ویژه باعث شده تا درآمد زیادی داشته باشد. این شرکت ها با توزیع محصولی درجه یک و مرغوب در بازار جهانی نیاز کشورهای زیادی را تامین کرده و صادرات خوبی را تجربه می کنند. از همین رو خریداران زیای را می توان دید که در سایتهای اینترنتی به جستجوی این برندها و خرید آنها می پردازند.

ساخت انواع قلیان در کشور توسط برترین تولید کنندگان داخلی انجام می شود. این شرکت های تولید را مطابق با استانداردهای روز دنیا و با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته و همچنین کارشناسان و نیروهای متخصص انجام می دهند و از این طریق سطح کیفی را بالا برده تا علاوه بر تامین نیاز داخلی بهترین گزینه برای صادرات باشد.

تولید این محصولات مرغوب و درجه یک باعث شده تا ایران اولین و برترین قطب های تولید و صادرات در جهان باشد که توانسته با تولید محصولات با کیفیت و ارزان قیمت به خوبی بازارهای خارجی را در دست بگیرد و با فروش بیشتر سطح تولیدات خود را هم افزایش دهد. این امر به پیشرفت تولیدی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش