مراکز عرضه قلیان چوبی عمده

مراکز معتبری در سطح کشور وجود دارد که به عرضه قلیان چوبی مشغول است. این مراکز قلیان چوبی عمده را در تناژ بسیار بالا و با کیفیت بی نظیر عرضه می کنند. تمامی قلیان های عرضه شده توسط این مرکز از چوب درخت گردو یا چوب درخت پسته تهیه شده اند و قیمت بسیار مناسبی دارند. این مرکز در عرضه محصولات تنوع بی نظیری دارد.

مراکز عرضه قلیان چوبی عمده

مراحل تولی قلیان چوبی

مراحل تولی قلیان چوبی امروزه قلیان های چوبی با اشکال و مدل های مختلف تهیه و تولید می شوند که ویژگی های منحصر به فردی دارند. چوب مورد نظر برای تهیه این نوع قلیان ها، چوب درخت گردو و درخت پسته می باشد. انواع قلیان چوبی علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، هنگام استفاده صدای زیادی دارد. د حقیقت صدای قل قل آن به شدت جلب توجه می کند.
مراحل متعددی برای تولید قلیان چوبی وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ابتدا به چوب درخت گردو و یا درخت پسته احتیاج است. البته چوب مورد نظر باید کاملا خشک باشد. از این چوب انتخاب شده باید برای تهیه تنگ قلیان، تنه یا میانه قلیان و دو سر شلنگ قلیان مورد استفاده قرار گیرد.
  2. چوب کاملا خشک شده را به اندازه های دلخواه برش زده و هر کدام را به کمک خراطی به شکل مورد نظر تبدیل می کنیم. دقت شود که دهانه تنگ باید به گونه ای باشد که میانه قلیان به خوبی درون آن قرار گیرد.
  3. سپس از چوب نامبرده برای تهیه دو سر شیلنگ قلیان استفاده می کنیم. دو سر را به خوبی به دو سر شیلنگ وصل می کنیم. توجه کنید که قطر حفره موجود در بدنه قلیان باید با قطر سر شیلنگ متناسب باشد تا شلنگ به خوبی درون حفره قرار گیرد.
  4. ناگفته نماند که آتشدان قلیان عموما از جنس سرامیکی می باشد. قرار دادن زغال روی آتش دانی که از جنس چوب باشد، امکان سوختن آن وجود دارد.
  5.  در نهایت می توان قسمتهای مختلف قلیان را توسط رنگ مخصوص رنگ کرد تا در برابر عوامل خارجی و محیطی مقاوم باشد.

فروش انواع قلیان چوبی عمده

فروش انواع قلیان چوبی عمده فروش انواع قلیان چوبی به صورت عمده در ایران امکان پذیر است. فروش انواع قلیان های چوبی به صورت عمده به فروش محصولات در تناژ بسیار بالا گفته می شود. فروش عمده دارای قیمت بسیار مناسب می باشد که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود.
تقاضا این نوع قلیان توسط افرادی که مسئول قهوه خانه ها، چاییخانه ها، رستوران ها و … هستند به شدت بالا می باشد، بنابراین فروش به دلیل تقاضا زیاد افراد، بسیار خوب می باشد.
عوامل موثر مختلفی در قیمت نهایی قلیان ها موثر است مانند :

  1.  نوع چوب مصرف شده در تولید آن
  2. نوع شلنگ آن
  3. معرق کاری بودن بدنه آن یا بدون معرق کاری بودن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش