قیمت قلیان قهوه خانه ای طلایی

در قهوه خانه های سنتی و مدرن استفاده از قلیان و سرو آن برای مراجعه کنندگان، امر مرسوم است. به همین علت قصد داریم در این مقاله به معرفی انواع قلیان قهوه خانه ای، طراحی و کاربرد آنها بپردازیم. بررسی قیمت ها و نوسانات بازار این محصولات نیز می تواند برای خریداران و فعالین بازار، جالب و قابل توجه باشد.

قیمت قلیان قهوه خانه ای طلایی

انواع قلیان قهوه خانه ای سنتی

انواع قلیان قهوه خانه ای سنتی قلیان با اسم های دیگری مانند نارگیله و غلیان، وسیله ای است از قدیم الایم برای کشیدن تنباکو از آن استفاده می شد. امروزه نیز این وسیله در اشکال و اندازه های مختلف در محفل های خانگی یا قهوه خانه ها و برخی رستوران های سنتی، مورد استفاده قرار می گیرد. طی سالیان متمادی خاورمیانه، آفریقا و کشورهای آسیای میانه، مصرف قلیان و بکارگیری آن جنبه تفریح و سرگرمی داشته است. امروزه نیز این سنت با شیوه های مدرنتر در نقاط مختلف کشور و به ویژه مناطق جنوبی رواج دارد. در این بین شناخت انواع قلیان و آشنایی با مدل های باکیفیت می تواند منجر به ارائه خدمات هر چه بهتر از سوی قهوه خانه شود. این محصول بر اساس شکل ظاهری، سایز و اندازه و … مدل های مختلفی را شامل می شود. با این حال انواع قلیان قهوه خانه ای سنتی از نظر شکل ظاهری عبارتند از:

  • قلیان چوبی: مدلی بسیار قدیمی که در تولید آن از چوب گردو استفاده می شود. امروزه قلیان های چوبی به صورت خاتم کاری مدل های پرطرفدار هستند.
  • قلیان شیشه ای: با نام قلیان کریستالی نیز شناخته می شود که امروزه نیز مدلی پرمصرف است. این محصولات از جنس شیشه یا پریکس ساخته شده اند.
  • قلیان برنجی: در تولید این مدل قلیان ها از ورق های برنجی استفاده می شود. وزن سنگین و انجام حکاکی های سنتی و مدرن موجب شده که این مدل قلیان بیشتر جنبه تزئینی داشته باشد.

قلیان عربی نیز نمونه ای پرطرفدار در برخی قهوه خانه ها است که تفاوت آن با مدل های ساده وجود دو قپه روی بدنه آن است. توجه کنید که این محصولات از نظر سایزبندی نیز تنوع زیادی دارند و به مدل های سفری، مجلسی و … دسته بندی می شوند.

مرکز فروش قلیان قهوه خانه ای طرح دار

مرکز فروش قلیان قهوه خانه ای طرح دار قلیان قهوه خانه ای طلایی رنگ که اغلب از جنس شیشه است و بر روی آن حکاکی های سنتی با رنگ های طلایی وجود داردند، نمونه ای پرکاربرد در کشور است. فروش عمده و عرضه این محصولات با توجه به میزان استفاده آن در هر منطقه یا استان متفاوت است. به عنوان مثال استفاده از قلیان های سنتی و سفالی در برخی نقاط جنوبی کشور بسیار مرسوم بوده و به همین علت تقاضا برای خرید آنها بیشتر از مدل های دیگر است.
در نهایت باید خاطر نشان کرد که کیفیت و حتی سایز قلیان، طرح دار یا ساده بودن آنها و جنس بدنه، نقش مهمی در جلب رضایت مشتریان و خریداران خواهد داشت. کلیه فعالین برای خرید جدیدترین انواع قلیان قهوه خانه ای با طرح های سنتی و مدرن می توانند از طریق این مرکز اقدام به ثبت سفارش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش