قیمت قلیان عربی عمده

بهترین قیمت های انواع قلیان عربی چیست؟ برای خرید این محصولات به کدام مرکز معتبر مراجعه کنیم؟ قلیان نام یکی از محصولاتی است که از دیرباز مورد توجه افراد بوده است و این محصول در کشورهای خاورمیانه و عربی از طرفداران زیادی برخوردار است. قلیان ها انواع مختلفی دارند که قلیان عربی نام یکی از همین مدل هاست و در ادامه بیشتر با این نوع محصول آشنا خواهیم شد. 

قیمت قلیان عربی عمده

قلیان عربی سلطنتی چیست؟

قلیان عربی سلطنتی چیست؟ قلیان به معنی غل غل کننده است و نام ابزاری است که با تدخین تنباکو و عبور دود از لوله تعبیه شده در آن دود را به سمت ریه هدایت می‌‌کند. عمل فرو بردن دود به ریه برای تصفیه دود تنباکو و همچنین خنک کردن آن انجام می‌شود. بیشترین کشور هایی که از این محصول برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می‌کنند خاورمیانه، آفریقا و آسیای مرکزی هستند. قلیان در طول زمان به کشورهایی نظیر هند و مصر نیز راه یافته است. همانطور که گفته شد، این محصول برای اولین بار در کشورهای خاورمیانه ساخته و مورد استفاده قرار گرفت و با گذشت زمان مدل های مختلفی از این محصول نیز در سراسر دنیا پخش شد.

قلیان عربی یکی از همین انواع مدل هاست که متد های ساخت و تولید آن برخلاف دیگر قلیان ها از اندازه های بسیار بزرگ تری برخوردار است. قلیان های عربی معمولا سرهای بزرگ تری دارند و وزن سنگین تری نسبت به قلیان های معمولی دارند. این نوع محصول به سرعت دود کرده و افرادی که علاقه زیادی به استفاده از این محصول دارند ترجیح بر استفاده از قلیان عربی دارند. 

علاوه بر این، قلیان عربی سلطنتی در کنار برخورداری از سایز ها و ارتفاع بلند تر نسبت به نوع معمولی آن از شیشه های مخصوص و همچنین طرح های متنوع سلطنتی از جمله طرح های قدیمی بسیاری از سلاطین خاورمیانه ای، اشکال مختلف حیوانات، و … از نمونه طرح های سلطنتی است. همچنین، برخی منبت کاری ها و نقاشی های رنگ شده نیز از دیگر طرح های قلیان های سلطنتی است.

دریچه تولید دود قلیان ها امروزه به صورت شلنگ های پلاستیکی در دسترس است اما نوع اصیل آنها در زمان های قدیم نوعی چوب باکیفیت بود که افراد با فرو بردن دود آن باعث ایجاد صدای غل غل در قسمت شیشه ای پایینی تعبیه شده در این شی می‌شوند. امروزه بازار فروش تجهیزات قلیان از طرفداران بسیاری برخوردار شده است و در تمامی منازل دست کم یک قلیان معمولی یا عربی یافت می‌شود. تنباکو های استفاده شده در این محصولات از تنوع زیادی برخوردار است و بر اساس سلیقه افراد قابل انتخاب است. 

مرکز فروش انواع قلیان عربی

مرکز فروش انواع قلیان عربی مرکز فروش های انواع قلیان های عربی و معمولی با درجه کیفیت های بسیار بالا در رنج قیمت های بسیار متنوع به مشتریان عرضه می‌شود. شما می‌توانید انواع قلیان عربی ارزان، متوسط، و گران قیمت را باتوجه به بودجه خود تهیه نمایید. با برقراری ارتباط با فروشنده معتبر آن می‌توانید محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش