فروش عمده قلیان چوبی با بهترین نرخ از دفتر کارگاه تهران HOKA

قیمت فروش عمده قلیان چوبی هوکا

در این مطلب میخواهیم در مورد قیمت فروش عمده قلیان چوبی هوکا اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. فروش عمده قلیان چوبی امروزه توسط بسیاری از شرکت ها انجام میشود و ما امروز سعی داریم ضمن پرداختن به فروش عمده قلیان چوبی، شرکت هوکا قلیون را نیز به شما معرفی کنیم. فروش عمده قلیان چوبی از جمله اهداف شرکت هوکا قلیون می باشد. این شرکت در تلاش است که با فروش عمده قلیان چوبی محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.
ویژگی های قلیان چوبی
چندین نوع قلیان وجود دارد که ما امروز قصد داریم به محبوب ترین آن ها بپردازیم، بله درست حدس زده اید، قلیون چوبی از قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین نوع قلیان بین همه ی افراد است که معمولا آن را از چوب درخت گردو و یا پسته میسازند. تعداد زیادی از جوانان به قلیان کشیدن علاقمند هستند و دورهمی ها و محافل دوستانه آن ها حتما یک پای ثابت، یعنی قلیون چوبی دارد. حال باید دید که قلیون چوبی چرا تا این اندازه در دل جوانان جا باز کرده است؟
شاید یکی از دلایل محبوبیت این نوع قلیون صدای قل قل بلندی است که ایجاد میکند، این ویژگی در قلیان های استیل، برنجی و فانتزی کمتر به چشم میخورد. قلیان دوستان از این صدای قل قل لذت میبرند و با آن ارتباط حسی برقرار میکنند.
نکته ی مهمی که باید در مورد این گونه قلیان ها بگوییم این است که به دلیل جنس چوبی آن ها قدرت جذب بوی تنباکو در آن ها بالاست و امتحان کردن چندین طعم تنباکو با یک قلیان چوبی ایده ی جالبی نیست زیرا بو به درون چوب نفوذ میکند، پس بهتر است اگر علاقمند به یک طعم خاص تنباکو هستید از قلیان چوبی استفاده کنید.
از دیگر ویژگی های قلیان چوبی میتوان به کام دهی و طعم بهتر اشاره کرد.

قیمت فروش عمده قلیان چوبی هوکا
مراقبت از قلیان چوبی

مهم ترین نکته ای که در مراقبت از قلیان چوبی باید رعایت کنید این است که اجازه ندهید آب درون تنگ شیشه ای برای مدت طولانی باقی بماند و باید به سرعت آن را خالی کنید زیرا ممکن است بوی بسیار بد و نا خوشایندی بگیرد که به چوب قلیان نیز نفوذ کند.
سعی کنید برای شستن میانه ی چوبی از میانه شور استفاده کنید و اجازه ندهید قسمت چوبی خیس شود زیرا ممکن است پوسیده شود.
برای جلوگیری از ترک خوردن چوب باید بدنه ی آن را با روغن موتور الف روغن کاری کنید، به این کار در اصطلاح آب بندی گفته میشود و باعث افزایش طول عمر قلیان های چوبی میشود.
برای اینکه قلیان ها به اصطلاح طعم کام خوبی داشته باشند باید آن ها را طعم دار کرد، با دو روشی که در ادامه میگوییم میتوانید این کار را انجام دهید.
از یک پارچه ی نمدار استفاده کنید و آن را دور همه ی قلیان بپیچید تا بوی تازگی چوب را از بین میبرید.
همچنین میتوانید قبل از استفاده از قلیان نو درون تنه ی آن شیره ی توتون بریزید و سپس از آن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش