قیمت فروش عمده ذغال قلیون از بهترین شرکت پخش در تمامی نقاط ایران

قیمت فروش عمده ذغال قلیون از بهترین شرکت پخش

در این مطلب میخواهیم قیمت فروش عمده ذغال قلیون از بهترین شرکت پخش را بررسی کنیم و ببینیم فروش عمده ذغال قلیون توسط کدام شرکت ها انجام میشود؟
فروش عمده ذغال قلیون امروزه توسط بسیاری از شرکت ها انجام میشود اما ما امروز قصد داریم بهترین شرکت پخش که در زمینه ی فروش عمده ذغال قلیون فعالیت میکند را به شما معرفی کنیم. هوکا قلیون یکی از برترین مجموعه ها در زمینه ی تولید و پخش انواع ذغال قلیون است که همواره سعی بر تولید محصولات با کیفیت و ارسال بدون واسطه به مشتریان داشته است. از اهداف شرکت تولید محصولات به صورت عمده و با قیمت مناسب است که خریداران از این روش بسیار استقبال میکنند زیرا میتوانند محصول را مستقیما از فروشنده دریافت کنند.

خرید ذغال قلیون از بهترین شرکت پخش در تهران و تمامی نقاط ایران
کاربرد ذغال قلیون و انواع آن

ذغال ها که منبع حرارت مناسبی برای طبخ تنباکو هستند را روی یک فویل که روی کاسه قلیان کشیده شده است قرار میدهند تا با تولید گرما باعث پخت تنباکو و ایجاد دود شود. حال میخواهیم انواع ذغال را معرفی کنیم تا بتوانید مناسب ترین نوع آن را بشناسید.
سریع:
این نوع زغال که به شکل دیسک های کوچک تولید میشود بهترین انتخاب برای کسانی که میخواهند ذغال را به سرعت روشن کنند، این نوع ذغال را حتی میتوان با یک فندک نیز روشن کرد. ذغال سریع با توجه به اسمی که دارد را با یک واکنش دهنده ی شیمیایی روکش میکنند و به همین دلیل است که این ذغال ها به سرعت روشن میشوند و بو و طعم قوی تری دارند. با روشن کردن این ذغال ها باید صبر کنید رنگ آن ها خاکستری یا سفید شود سپس آن ها را روی فویل قرار دهید.
نقره ای:
این نوع ذغال را میتوان ترکیبی از ذغال سریع و ذغال طبیعی دانست، واکنش دهنده ی شیمیایی در این ذغال ها پوششی از جنس نقره است و میتوان با یک فندک معمولی نیز آن را روشن کرد. حرارتی که این نوع ذغال ایجاد میکند مابین ذغال طبیعی و ذغال سریع است. البته باید بگوییم بو و طعم این ذغال نسبت به نوع سریع کمتر است. بعد از روشن کردن این نوع ذغال نیز باید صبر کنید پوشش نقره به طور کامل سوخته شود و سپس آن را به کاسه قلیان اضافه کنید.
نارگیل:
این نوع ذغال را از پوست نارگیل میسازند و بر خلاف دو نمونه قبلی هیچ روکشی به عنوان شتاب دهنده روی آن ها قرار ندارد و به همین دلیل است که زمان بیشتری برای ایجاد حرارت احتیاج دارند. اما پس از روشن شدن این نوع ذغال ها حرارت زیادی تولید میکنند اما اثر بو طعم کمتری دارند.
طبیعی:
این نوع ذغال که از چوب های بامبو، لیمو یا نارنجی ساخته میشود هیچ روکشی به عنوان شتاب دهنده برای واکنش سریع در برابر حرارت ندارد و کمی طول میکشد تا به خوبی حرارت ایجاد کنند. این نوع ذغال را زمانی میتوانید به کاسه قلیان اضافه کنید که رنگ آن ها از نارنجی به خاکستری یا سفید برسد.
هدف از نوشتن این مطلب پرداختن به فروش عمده ذغال قلیون و همچنین انواع ذغال بود و امیدواریم از خواندن آن نهایت استفاده را برده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش