قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری | تعرفه فروش شلنگ یکبار مصرف به صورت عمده

قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری می تواند متناسب با اینکه شلنگ یکبار مصرف از چه برندی باشد، تنوع داشته باشد. در حال حاضر برند های مختلف با به کار گیری متریال های متنوعی اقدام به تولید شلنگ های یکبار مصرف می کنند. شلنگ های یکبار مصرف متناسب با سایز قلیان های مختلف دارای ابعاد و سایز بندی متفاوتی هستند. در ادامه این مقاله سعی داریم اطلاعاتی پیرامون قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری ارائه کنیم.

قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

شلنگ قلیان به عنوان یک جزو اصلی برای استعمال قلیان می باشد. از گذشته مرسوم بوده است افراد با خرید قلیان شلنگ سنتی متناسب با آن را نیز تهیه می کردند تا بتواند از طعم و بوی واقعی تنباکو لذت ببرند.

در حال حاضر و با نظر به اینکه شلنگ های سنتی می تواند اثرات زیان باری را برای سلامت سیستم تنفسی فرد ایجاد کند ، شلنگ های یکبار مصرف در پک بندی های بهداشتی ارائه می گردد.

شلنگ های یکبار مصرف برای استفاده از قلیان ها در سایز های مختلفی طراحی و تولید می شوند. به طور کلی شلنگ های یکبار مصرف در سایز های ۱۱۰ سانتی متری، ۱۵۰ سانتی متری و ۲ متری تولید می گردد. هر فرد بایستی متناسب با سایز و ابعاد قلیان خود از میان سایز بندی های مختلف قلیان، شلنگ یکبار مصرف خود را انتخاب نماید.

قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

استعلام قیمت شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

شلنگ های یکبار مصرف ارائه شده در مجموعه هوکا قلیون از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که میزان استقبال شما عزیزان از این شلنگ ها سبب شده است ، بارها و بارها این محصولات در این مجموعه ارائه گردد.

در حال حاضر شلنگ های یکبار مصرف قلیان که در مجموعه هوکا قلیون ارائه می شود ، از برند های ال اماسی ( alamasi ) ، برند الجمیرا ( aljomeyr ) و برند ماهان می باشد.

هر سه برند نام برده از برندهای نام آشنا در کشورمان می باشد که شما عزیزان می توانید برای خرید آن ها از مجموعه هوکا قلیان خرید کنید. شلنگ های یکبار مصرف دو متری از هر سه برند موجود می باشد و اینکه شما چه نوع از شلنگ های یکبار مصرف قلیان ( دسته ساده و یا دسته کریستال) و چه ابعادی بخواهید، دارای قیمت های مختلفی هستند.

ارتباط با کارشناس فروش

شلنگ های یکبار مصرف دو متری برای استفاده در قلیان های سایز بزرگ مناسب است. اگر می خواهید علاوه بر استعلام قیمت، از موجودی شلنگ های یکبار مصرف نیز مطلع شوید، می توانید از طریق شماره های درج شده در انتهای مقاله با کارشناس فروش مجموعه بازرگانی هوکا قلیون در ارتباط باشید. لازم است در نظر داشته باشید خرید عمده شلنگ های یکبار مصرف از مجموعه هوکا قلیون دارای صرفه اقتصادی نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش