قیمت روز قلیان چوب گردو

قلیان چوب گردو یکی از انواع قلیان هایی است که جدا از اینکه کیفیت بالایی دارد بلکه از لحاظ ساختاری نیز بسیار شیک و زیبا می باشند، این قلیان های لاکچری امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند و اغلب افرادی که علاقه مند قلیان می باشند حتی به عنوان دکور نیز شده باشد، یکی از این قلیان ها را که در برخی موارد نیز فقط جنبه تزیینی دارند خریداری می نمایند.

قیمت روز قلیان چوب گردو

مشخصات قلیان چوب گردو

مشخصات قلیان چوب گردو اگر شما نیز اهل قلیان هستید و یا جدیدا تصمیم گرفته اید قلیان برای خود و یا هدیه دادن بخرید می توانید با ما همراه باشید تا شما را با یکی از بهترین انواع قلیان آشنا کنیم که اغلب افراد نیز از آنها به خوبی استقبال کرده اند؛ مشخصات این قلیان ها به شرح زیر می باشد:

  • قلیان های چوب گردو ساختار بسیار محکمی دارند زیرا همانطور که می دانید گردو یکی از قوی ترین و مستحکم ترین چوب ها را دارد از این رو قلیان هایی که از چوب ساخته شده اند می توانند تا سالیان سال باقی بمانند و ذره ای آسیب نبینند.
  • قلیان های چوب گردو اغلب دارای کنده کاری های فوق العاده با شکوه و سلطنتی طوری می باشند که همین مسئله سبب شده است که این قلیان ها بسیار نمای آنتیکی داشته باشند.
  • این نوع از قلیان ها می توانند با ظاهری زیبایی که دارند، از جمله دکوری های شما باشند که توجه هر فردی را به خود جلب کنند.
  • یکی از مزایا استفاده از قلیان های چوبی این است که اغلب افراد از صدای قل قل این قلیان ها خوششان می آید به عبارتی صدای قل قل این قلیان ها به نسبت انواع شیشه ای بیشتر و جالب تر است.
  • معمولا آب درون قلیان های شیشه ای پس از مدتی بوی بدی می گیرد این در حالی است که قلیان های گردو به این صورت نیستند.

فروش مستقیم قلیان چوب گرو

فروش مستقیم قلیان چوب گرو فروش قلیان های چوبی در ایران بسیار صورت می گیرد زیرا همانطور که می دانید این قلیان ها بسیار در ایران طرفدار دارند از طرفی این قلیان ها از قدیم الایام تاکنون مورد استفاده قرار می گیرند و مورد مقبولیت افراد زیادی هستند.
قیمت قلیان در ایران بسیار مناسب است زیرا ایران خود یکی از تولیدکننده های عالی قلیان می باشد، از طرفی اگر شما آن ها را به صورت مستقیم تهیه کنید می توانید این نمونه ها را با بهایی کمتر از بهایی که درون بازارها می باشند خریداری کنید و از خرید خود سود خوبی ببرید، یعنی با پرداخت هزینه ای معقول می توانید یک قلیان لوکس خریداری کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش