قیمت انواع قلیان برنجی قدیمی

فلز برنج برای ساخت بسیاری از وسابل به کار برده می شود. یکی از وسایلی که آن را با استفاده از آن تولید می کنند، قلیان می باشد. قلیان برنجی قدیمی طرفداران زیادی دارد که می خواهند برای آن هزینه زیادی را پرداخت نمایند. در مرکز می توانید قیمت انواع قلیان برنجی را استعلام نمایید و بهترین نمونه آن را برای خود خریداری نمایید.

قیمت انواع قلیان برنجی قدیمی

چگونه قلیان قدیمی برنجی را براق کنیم؟

چگونه قلیان قدیمی برنجی را براق کنیم؟ برنج همه چیز را از لامپ ها و گلدان ها گرفته تا میزهای قهوه و وسایل ظروف پوشش می کند، بسیار مهم است که بدانید چگونه برنج را تمیز کنید تا بتوانید تمام وسایل برنجی خود مانند یک قلیان برنجی را درخشان نگه دارید. ما به متخصصان مراجعه کردیم تا بهترین راهنمایی های خود را در مورد مراقبت از برنج ها کسب کنند:

روش دانستن اینکه آیا چیزی کاملاً برنجی است یا خیر: ساده است: یک آهنربا را روی آن قرار دهید. اگر نچسد، برنجی است. اگر جسم فقط روکش برنجی است، تمام چیزی که در واقع برای تمیز کردن آن نیاز دارید آب گرم و صابون است. اگر قلیان شما فقط رویش با برنج آبکاری شده باشد، باید مواظب باشید، زیرا کوچک ترین خراشی می تواند به آن آسیب برساند. به همین دلیل مهم است که قبل از شروع کار تمیز کردن برنج، مشخص کنید که آیا این برنج فقط آبکاری است یا خیر.

آب نیمی از لیمو را با یک قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و هم بزنید تا خمیر شود. خمیر را با یک پارچه نرم بمالید. اگر لکه دار سنگین است، بگذارید قطعه با خمیر به مدت 30 دقیقه روی آن بنشیند. با آب گرم بشویید و خشک کنید. در صورت لزوم تکرار کنید.

یک لیمو را نصف کنید و یک بخش را با یک قاشق چای خوری نمک طعام بپوشانید. لیمو را روی قطعه لکه دار مالش دهید، وقتی که می خواهید آب لیمو آزاد کنید، آن را فشار دهید. در پایان آن را با آب گرم بشویید و خشک کنید.

وقتی فکر کردید که چگونه برنج را تمیز کنید، احتمالاً فکر نمی کنید با کچاپ درگیر شود، اما جای تعجب دارد! گوجه فرنگی حاوی اسیدی است که به از بین بردن لکه بر روی برنج و سایر فلزات کمک می کند. به همین دلیل است که استفاده از یک محصول مبتنی بر گوجه فرنگی می تواند باعث شگفتی در برنج شما شود. سس گوجه فرنگی، رب گوجه فرنگی و سس گوجه فرنگی همه به همان اندازه خوب کار می کنند. یک لایه را به برنج خود بمالید و یک ساعت آن را بگذارید. سپس با آب گرم و صابون بشویید. بگذارید خشک شود.

خرید قلیان برنجی قدیمی اصل

خرید قلیان برنجی قدیمی اصل ظرف های برنجی قدیمی دارای قیمت بسیار گرانی می باشند. از این رو در هنگام خرید این گونه وسایل باید همواره به افراد خاصی مراجعه کنید که این محصول را عرضه می کنند. برای خرید قلیان برنجی اصل می توایند به این مرکز مراجعه نمایید. ما شما را یاری می دهیم بهترین محصول را با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش