قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین

قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین شاید برای بسیاری از افراد باورکردنی نباشد؛ اما ما در مجموعه هوکا قلیون توانسته ایم آن را تحقق ببخشیم. قلیان های چوبی توسط افراد ماهر و کاربلد تولید می شوند و گاهی طرح های متنوع و پیچیده ای بر روی آن ها اجرا می شود. خب بدیهی است هر چه طرح های اجرا شده بر روی چوب پیچیده تر باشد؛ احتمالا قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. اما توجه شما مشتریان گرامی به این قلیان ها سبب شده است که ما قلیان های چوبی با طرح های مختلف و تولید شده با بهترین چوب را با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم. در ادامه اطلاعات کامل تری از قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین برایتان ارائه کرده ایم.

قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین

قلیان‌های چوبی با بهترین چوب

همانطور که اطلاع دارید قلیان های چوبی از انواع چوب ها تولید می شوند اما واقعیت این است که قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب ها کیفیت لازم را دارند و پس از مدتی دچار ترک خوردگی نمی شوند.

بهترین چوب مورد استفاده در تولید قلیان های چوبی، چوب گردو است و قلیان های چوبی ارائه شده در این مجموعه تهیه شده از بهترین چوب ها می باشند. بد نیست بدانید چوب درخت توت و کهور سرخ نیز برای تولید قلیان بسیار مناسب هستند اما کمیاب بودن آن سبب بالا بودن قیمت نهایی شده است. به همین دلیل ترجیح طراحان این است که قلیان های چوبی را با چوب خوب گردو و قیمتی مقرون به صرفه به دست مشتری برسانند.

لازم است در نظر داشته باشید که قلیان های چوبی که رنگ روشن تری دارند از چوب درخت گردو جوان تر تولید شده اند. قلیان های تولید شده از چوب درخت گردو مسن تر کمی تیره تر هستند. قیمت بسیار پایین درخت گردو سبب توجه علاقه مندان به آن برای تولید قلیان های چوبی شده است.

البته علاوه بر چوب گردو از چوب درختان راش، توت، پسته و … نیز برای تولید قلیان استفاده می شود و دلیل این موضوع نیز استحکام بسیار مناسب این درختان است.

نکته مهمی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که قلیان های ساخته شده از چوب درختان بید و سنجد را خریداری نکنید؛ چراکه چوب آن ها دارای کیفیت چندان خوبی نیست و احتمالا دارد پس از مدتی ترک بخورد و زیبایی و کارایی قلیان را زیرسوال ببرد.

قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین

قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قیمت پایین

قلیان های چوبی تنوع بسیار بالایی دارند و همین موضوع سبب شده است که خریداران تازه کار نتوانند کیفیت چوب به کار رفته در آن را به خوبی تشخیص دهند. برای جلوگیری از هر گونه ضرر در خرید قلیان های چوبی، توصیه می شود که آن را از یک فروشگاه و مجموعه تولیدی معتبر خریداری کنید.

برای خرید قلیان های چوبی تولید شده از بهترین چوب با قبمت مناسب می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی از مجموعه بازرگانی هوکا قلیون خرید کنید. کارشناس فروش مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش