قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون

قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون با کیفیت های بسیار بالایی ارائه می شود. قلیان های چوبی در انواع مدل ها وجود دارد که چوب به کار رفته در تولید آن ها تا حد زیادی تعیین کننده قیمت تمام شده آن ها می باشد. استفاده از چوب مناسب در تولید قلیان های چوبی بسیار اهمیت دارد و دلیل این موضوع این است که چوب نامرغوب به کار رفته در تنه قلیان پس از مدتی از استفاده، ترک بر می دارد. در ادامه می توانید جهت خرید قلیان های چوبی ارزان قیمت و با کیفیت از طریق مجموعه بازرگانی هوکا قلیون اقدام کنید.

قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون

قلیان های چوبی چگونه آماده می شوند؟

قلیان های چوبی به دلیل اینکه دارای تنه چوبی هستند، برای بسیاری این سوال وجود دارد که آیا استفاده از آن ها همانند دیگر قلیان ها می باشد. استفاده و آماده سازی قلیان های چوبی چندین نکته دارد که بهتر است قبل از تهیه قلیان های چوبی از آن ها مطلع گردید.

  • قبل از هر اقدامی بهتر است قسمت های مختلف قلیان های چوبی را شستشو دهید و آن را تمیز نمایید. بهتر است برای شستشوی بهتر اجزای آن را از یکدیگر جدا کنید.
  • پس از شستشو بهتر است قطعات کاملا خشک گردد و مجدد در سر جای خود قرار گیرد.
  • کوزه قلیان چوبی را تا نیمه پر از آب کنید و برای بازدهی بالاتر چند تکه یخ نیز درون آن قرار دهید. تنه چوبی را داخل این کوزه آب قرار دهید.
  • بهتر است برای هر قلیان چوبی از یک نوع تنباکو استفاده شود؛ چراکه این قلیان ها طعم و بوی تنباکو را به خود می گیرند و بهتر است در استفاده های بعدی نیز همان طعم مورد استفاده قرار گیرد تا بازدهی بالایی داشته باشد.
  • در مراحل بعدی تباکو را قرار دهید و پس از قرار دادن فویل الومینیومی و سوراخ کردن آن، ذغال را بر روی آن قرار دهید و لذت استفاده از قلیان چوبی را تجربه کنید.

در نظر داشته باشید پس از اینکه از قلیان چوبی استفاده کردید بهتر است برای جلوگیری از کپک زدن تنه چوبی قلیان، آب کوزه آن را خالی نمایید. نگهداری قلیان های چوبی نسبت به دیگر قلیان ها نیازمند مراقب های بیشتری است. در صورتی که قصد خرید قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون را دارید، با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون

قلیان های چوبی ارزان قیمت در هوکا قلیون

مجموعه هوکا قلیون از مجموعه های تولیدی در استان تهران است که صفر تا صد تولیدات قلیان های چوبی را با بهترین متریال بر عهده دارد. همینطور این مجموعه با به کارگیری تخصص بهترین و کاربلدترین انسان ها، انواع طرح های مختلف قلیان را تولید و به مشتریان عرضه می کند. در صورتی که تمایل به خرید قلیان های چوبی ارزان قیمت دارید، با کارشناس فروش مجموعه از طریق شماره درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید و قیمت و موجودی این قلیان ها را استعلام بگیرید. شما عزیزان می توانید به دو روش حضوری و اینترنتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش