قلیان فانتزی عمده در تمامی نقاط ایران /hoka/hoka/hoka/hoka/hoka/

 قلیان فانتزی عمده در تمامی نقاط ایران توسط شرکت هوکا قلیان قابل سفارش برای شما می باشد و همچنین فروش قلیان های فانتزی عمده مجموعه هوکا قلیان یکی از بزرگ ترین و کامل ترین در زمینه کاری خود می باشد.

 قلیان فانتزی عمده

در این مطلب میخواهیم قلیان فانتزی عمده را به خوانندگان و علاقمندان و مصرف کنندگان قلیان معرفی کنیم.
قلیان که ابزاری برای تدخین تنباکو است دارای یک تنگ شیشه ای است که داخل آن آب میریزند و و با عبور دود از این تنگ، دود خنک میشود و سپس آن را وارد ریه میکنند. قلیان فانتزی عمده یکی از انواع قلیان هاست که در ادامه به طور کامل به آن خواهیم پرداخت. قلیان امروزه طرفداران زیادی دارد و پای ثابت تمام مهمانی ها و دورهمی های جوانان است. اگر چه همه ی افراد از مضرات استعمال قلیان آگاه هستند اما نمی توان محبوبیت این ابزار تدخینی را انکار کرد. قلیان فانتزی عمده که به شکل مدرن طراحی شده ظاهری فانتزی و جذاب دارد.

همه چیز در مورد قلیان فانتزی عمده
بهتر است ظاهر قلیان فانتزی عمده را توصیف کنیم تا هر چه بیشتر با آن آشنا شوید.

تنگ قلیان از جنس شیشه کریستال کهربایی هفت رنگ است، میانه فولادی برنو دارای یک سینی و یک توری برای جدا کردن خاکستر از ذغال است و همچنین چندین سوراخ مخفی و مدرن برای خارج شدن دود دارد. نی پیچ این قلیان نیز که با هفت رنگ جذاب هارمونی زیبایی با تنگ هفت رنگ ایجاد میکند و ظاهر زیبای قلیان فانتزی عمده را تکمیل میکند.
برای حفظ حالت فنری نی پیچ و سهولت در نگهداری آن از یک نوع پلاستیک نرم استفاده شده است، مزیت جایگزین کردن این پلاستیک با فلز این است که نی پیچ زنگ نمی زند.
سر قلیان دو بخش شیشه و سیلیکونی دارد و با یک فویل فلزی که روی آن کشیده شده تکمیل میشود.
قلیان فانتزی عمده ۶۰ سانتی متر ارتفاع دارد و از هر نوع توتون میوه ای میتوان استفاده کرد.

پر طرفدارترین طعم قلیان

قلیان میوه ای با طعم دو سیب: از قدیمی ترین و پر طرفدارترین طعم های تنباکو است که از اسانس سیب ساخته شده است، این تنباکو جزو سنگین ترین تنباکوهای میوه ای است.
قلیان میوه ای با طعم نعنا: این طعم تنباکو برای کسانی است که به کشیدن قلیان عادت دارند بسیار دوست داشتنی است. تصور میشود که این نوع تنباکو برای ریه ها مفید است اما اینگونه نیست و این تنباکو نیز همچون دیگر طعم های تنباکو برای بدن مضر است.
قلیان میوه ای با طعم پرتقال: این طعم تنباکو اگر چه چون گذشته طرفدار ندارد اما هنوز هستند کسانی که این طعم را دوست دارند.
قلیان میوه ای با طعم هلو: این تنباکو که جزو تنباکوهای گرم است از اسانس هلو ساخته شده است و میوه ی هلو هیچ نقشی در تهیه ی آن ندارد. این طعم نیز طرفداران خود را دارد و جزو تنباکوهای محبوب است.
قلیان میوه ای با طعم آلبالو: اگر از کشیدن تنباکوی دو سیب خسته شده اید و به دنبال جایگزین کردن یک تنباکوی سنگین با طعم دو سیب هستید به شما پیشنهاد میکنیم این طعم تنباکو را امتحان کنید.
طعم های تنباکو محدود به همین چند مورد که عنوان کردیم نیستند، برای مثال تنباکو با طعم هایی مثل انگور، لیمو، بلوبری، دارچین، موز، شراب و … نیز تهیه میشود و علاقمندان به قلیان بر اساس سلیقه میتوانند یکی از آن ها را انتخاب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش