قلیان اسپرت _ خرید قلیان اسپرت عمده در تهران

یکی از تفریحات جوانان در حال حاضر، قلیان می باشد . هر شخصی متناسب با سلیقه ای که دارد از میان طرح های مختلفی از قلیان که در بازار وجود دارد ، قلیان شخصی و مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری می نماید. قلیان های آلومینیومی ، قلیان های برنجی ، قلیان های چوبی ، قلیان اسپرت و … انواع مختلف قلیان های موجود در بازار است. این مطلب را به دوستدارن قلیان های اسپرت اختصاص داده ایم و در ادامه اطلاعاتی پیرامون قلیان اسپرت ارائه کرده ایم.

قلیان اسپرت

قلیان اسپرت یکی از مدل هایی است که تولید کنندگان برای دوست داران طرح اسپرت طراحی ، تولید و در بازار عرضه کرده اند. قلیان اسپرت وابسته به مدلی که دارد ، می تواند از متریال های مختلفی همچون شیشه ، پلاستیک و سفال ، آلومینیوم ، برنج و … ساخته شده باشد. قلیان های اسپرت نیز همانند دیگر قلیان ها شامل جزئیاتی چون سر ، میانه ، شیشه آب ، نی آب ، فوم آب بندی  و انبر  و … می باشد.

خرید قلیان اسپرت زیبا از هوکا قلیان

معمولا در قلیان های اسپرت کوزه و سر قلیان را از جنس سفال لعابدار انتخاب می نمایند تا امکان اجرا نقاشی و طرح های اسپرت بر روی آن ایجاد گردد. نقاشی های قلیان های اسپرت به صورت کوره ای و پخته شده هستند، تا به اندازه کافی در برابر رطوبت و حرارت مقاومت داشته باشند.

تمامی قلیان های اسپرت عرضه شده در مجموعه هوکا قلیان به صورت کامل آب بندی شده اند و از تمامی جنبه ها دارای کارایی کاملی هستند. از قلیان های اسپرت می توانید هم برای کام گیری و هم برای دکوراسیون استفاده کنید.

اجزا اصلی قلیان اسپرت

قلیان های اسپرت نیز همانند دیگر قلیان ها از چندین اجزا اصلی تشکیل شده است که در این قسمت از این اجزا مهم نام برده ایم.

  • بادگیر
  • سرقلیان یا  آتشدان که محل قرارگیری تنباکو و زغال می باشد
  • میانه که می‌تواند در قلیان اسپرت از انواع متریال ها ساخته شود.
  • میلاب
  • نی پیچ یا شلنگ
  • کوزه یا قلک که در واقع منبع آب قلیان است و از متریال های مختلف و هموما شیشه ساخته می شود.
  • تنباکو میوه
  • آب

 

خرید قلیان اسپرت زیبا از هوکا قلیان

شما با خرید قلیان اسپرت از مجموعه هوکا قلیان علاوه بر ایجاد دکوری زیبا برای منزلتان، می توانید یک کالای شیک برای دوره همی ها و تفریحات آخر هفته خود با خانواده تهیه نمایید. مجموعه هوکا قلیان ارائه دهنده انواع مختلفی از قلیان اسپرت در طرح ها، رنگ ها و ابعاد مختلف است.

برای خرید قلیان اسپرت از این مجموعه می توانید از طریق آدرس های انتهای مقاله، به صورت حضوری و از طریق شماره تماس ها به صورت آنلاین جهت خرید محصول مورد نظرتان اقدام نمایید. کارشناس فروش مجموعه پاسخگوی سوالات شما در این زمینه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش