فروش ویژه قلیان های فانتزی ظریف

قلیان لوله ای است شیشه ای که برای استعمال دخانیات استفاده می شود. تنباکو را می توان به اشکال پلاستیک استفاده کرد که با زغال چوب پلاستیکی می سوزد و دود از آن بلند می شود. قلیان های فانتزی با استفاده از دستان پر توان هنرمندان تولید می گردد و فقط جنبه تزیینی دارد. مجموعه ما اقدام به فروش ویژه قلیان فانتزی ظریف با زیبا ترین طرح ها نموده است.

فروش ویژه قلیان های فانتزی ظریف

نحوه ساخت قلیان های فانتزی دستی

نحوه ساخت قلیان های فانتزی دستی برای تهیه یک قلیان فانتزی دستی، باید اجزای زیر را تهیه کنیم:

1- تنه مرکزی یا شیشه قلیان

2- گلدان یا لیوان قلیان

3- شومینه (محل زغال )

5- سینی قلیان (در بعضی از قلیان های فانتزی لازم نیست)

6- لوله یا نی یا قلیان

1- اتصال همه قسمت ها: اگر تمام قسمت های قلیان را در یک مکان تهیه کرده و تنظیم کرده اید، بهتر است، اما اگر به صورت جداگانه برش داده شوند نیز مشکلی وجود ندارد.

2- آب بندی: در این مرحله اجزایی که با استفاده از یک تکه پارچه به یکدیگر متصل می شوند با ضخامت مناسب پیچیده می شوند تا از باز شدن آن ها جلوگیری شود.

3- شیشه یا گلدان قلیان: شما باید لیوان قلیان را با آب پر کنید، فقط توجه داشته باشید که مقدار آب نباید به حدی باشد که هنگام بسته بندی آب وارد لوله شود .

4- توتون و تنباکو: در این مرحله باید تنباکو پلاستیکی را در دودکش قرار دهید باید توجه داشته باشید که قبل از قرار دادن این مواد باید آنها را کاملاً از هم جدا کنیم .باید تنباکو های پلاستیکی را خیس کرده و سپس آن را درون دودکش قرار دهیم.

5- آماده سازی بخار: پس از قرار دادن تنباکو در وان، باید آن را با فویل آلومینیومی پوشانده و سوراخی را در آن سوراخ کنید تا هوا وارد شود، با استفاده از چاقو یا سوزن شکل ها و حکاکی های مورد نظرتان را روی آن ایجاد نمایید.

6- در این مرحله پیچ چوبی یا نی خود را به قلیان وصل کنید. توجه داشته باشید که بهتر است هنگام شستن پره های پیچ (که باید انعطاف پذیر باشند) آنها را خیس نکنید زیرا برخی از شیلنگ های قلیان فانتزی از کاغذ ساخته شده اند.

7- ذغال پلاستیکی را بگذارید: در این مرحله، باید زغال چوب را کاملاً با رنگ سرخ کنیم تا فضای سیاه داخل آن نباشد. مراقب باشید از رنگ های شیمیایی استفاده نکنید زیرا کاملاً سرطان زا هستند. قلیان فانتزی دست ساز آماده است.

راهنمای خرید قلیان های فانتزی شیک

راهنمای خرید قلیان های فانتزی شیک در کل هرچه شکل قلیان فانتزی سنتی تر باشد جذاب تر خواهد بود. یکی از شیک ترین موارد هنری موجود در بازار قلیان فانتزی طلایی است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی هایی کامل تر پیرامون خرید قلیان فانتزی با مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش