فروش قلیان چوبی ساده در رنگبندی مختلف و قیمت مناسب در تهران

 

در این مطلب میخواهیم در مورد قلیان چوبی ساده بنویسیم. قلیان چوبی ساده قدیمی ترین نوع قلیان است که از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی داشته است.

همه چیز در مورد قلیان چوبی ساده

در این مطلب میخواهیم در مورد قلیان چوبی ساده بنویسیم. قلیان چوبی ساده قدیمی ترین نوع قلیان است که از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی داشته است. قلیان چوبی ساده که معمولا از چوب درخت پسته یا گردو ساخته میشود صدای قل قل بسیار جذابی دارد و میتوان گفت از دلایل محبوبیت قلیان چوبی ساده نیز همین مورد است. البته نکته ای که همین ابتدا باید به آن اشاره کنیم این است که اگر طرفدار یک طعم خاص تنباکو هستید میتوانید از قلیان چوبی استفاده کنید زیرا به دلیل جنس چوبی این نوع قلیان ها بوی تنباکو در آن ماندگار خواهد شد و نمی توان از چندین طعم مختلف تنباکو استفاده کرد.
ما در این مطلب قصد داریم ضمن تاکید بر عدم استعمال قلیان به طور مداوم و اشاره به این موضوع که مصرف دخانیات برای سلامتی مضر است، نکاتی را برای نگهداری بهتر قلیان چوبی ساده عنوان کنیم پس لطفا تا انتهای مطلب را با ما همراه باشید.

همه چیز در مورد قلیان چوبی ساده

نکاتی برای نگهداری از قلیان چوبی ساده

اگر شما نیز قلیان چوبی ساده خریداری کرده اید و نمی خواهید شاهد ترک خوردن آن باشید بهتر است به نکاتی که در ادامه عنوان خواهیم کرد توجه کنید.
قسمت میانی قلیان را به روغن الف یا روغن موتور آغشته کنید، این روغن قدرت جذب زیادی دارد و با این کار قلیان را آب بندی میکنید.
چوب درخت گردویی که در مناطق سردسیر رشد کرده باشد در برابر نم و رطوبت مقاومت لازم را دارد و بو را به خود جذب میکنند و همچنین ترک در آن ها ایجاد نمی شود. البته باید از چوب های بدون پوسیدگی برای ساخت قلیان چوبی ساده استفاده کرد.
برای بستن منافذ تنه ی میانی قلیان باید با استفاده از یک سیخ داغ پرز های آن را تا جایی که بوی سوختگی نگیرد بسوزانید. سپس به مدت نیم ساعت تنه ی میانی چوبی را درون آب ولرم قرار دهید.
بهترین نوع چوب برای تهیه ی قلیان چوبی چوب درخت گردو و بید است.
پس از هربار استفاده از قلیان چوبی حتما آب تنگ را خالی کنید، در غیر اینصورت تنه ی چوبی باد میکند و به سرعت آسیب میبیند و ممکن است تنگ نیز دچار شکستگی شود.

نکاتی برای نگهداری از قلیان چوبی ساده
وجود آب مانده درون تنگ قلیان باعث ایجاد کپک، قارچ، میکروب و همچنین بوی بد میشود و با هربار استفاده از قلیان این عوامل بیماری زا وارد سیستم تنفسی میشوند و به مرور مشکلات جدی برای سلامتی انسان به وجود خواهند آورد پس همواره سعی کنید آب درون تنگ را به موقع عوض کنید.
ممکن است مدتی پس از استفاده از قلیان چوبی متوجه شوید که ترک خورده است برای جلوگیری از این مشکل سعی کنید قلیان هایی خریداری کنید که از چوب های مرغوب و سالم ساخته شده باشند.
امیدواریم خواندن این مطلب اطلاعات لازم در مورد قلیان چوبی ساده و نکات نگهداری از آن را در اختیارتان قرار داده باشد، در پایان لازم میدانیم یکی از بهترین مجموعه های تولید کننده انواع قلیان چوبی را به شما معرفی کنیم، هوکا قلیون از معتبرترین مجموعه ها در زمینه ی خرید و فروش انواع قلیان چوبی ساده با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب به صورت عمده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش