فروش قلیان فلزی طرح دار وسفارشی/ Hoka / Hoka / Hoka

(فروش قلیان فلزی طرح دار و سفارشی ) یکی از فعالیت های  کارخانه هوکا تولید قلیان های طرح دار و سفارشی می باشد با رنگبندی های بسیار متنوع و خاص و ابکاری شده که از جنس المینیوم می باشد.

فروش قلیان فلزی طرح دار

فروش قلیان فلزی طرح دار که امروزه بسیار پر طرفدار بوده و سبک جدیدی از قلیان ها می باشد که در بسیاری از کافه ها و رستوران ها به چشم می خورد قلیان های فلزی بسیار پر کاربرد هستند و می توان از انها برای انواع و اقسام تنباکو ها استفاده کرد.

فروش قلیان فلزی طرح دار

قلیان های رنگی از جنس المینیوم

قلیان های رنگی از جنس المینیوم که امروزه بسیار زیاد در اکثر کافه ها و رستوران ها دیده می شود و همچنین سبک جدیدی از تنوع قلیان ها می باشد که دارای رنگبندی های خاص و سفارشی می باشد این سبک از قلیان ها دارای شیشه های رنگی از جنس مات و یا براق می باشد و همجنین از شلنگ های سیلکونی استفاده می شود که انها هم دارای رنگبندی می باشد شیشه ها ی قلیان ها به صورت دو جداره و بسیار محکم و در سایز های مختلف و همچنین رنگ دودی و سفیدو…. قابل تولید است.

قلیان های رنگی از جنس المینیومشیشه های طرح دار و رنگی

مجموعه هوکا با تولید شیشه های رنگی و طرح دار قلیان ها به انها رنگ و لعابی تازه داده و یکی از جدید ترین در سبک خود می باشد شیشه های موجود به صورت مات و براق تولید می شود که مناسب با سلیقه شما عزیزان می باشد شیشه به صورت اب کاری شده تولید شده و رنگ های ثابت دارند که قابل شستشو نیز می باشد و در ابعاد و سایز های مختلف قابل تولید هستند و می توان مناسب با تنه سفارش داده خود شیشه ان را نیز انتخاب کنید و قلیان خود را به سبک و سلیقه خود طراحی کنید.

شیشه های طرح دار و رنگی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش