فروش قلیان دستی کوچک مسافرتی

قلیان یکی از وسیله های است که از زمان قدیم در بین مردم و کشورهای عربی رواج داشته و دارای اجزای مختلفی مانند بدنه، شیشه، سینی و شلنگ نیز می باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا ابعاد مختلفی از آن تولید گردد که یکی از انواع آن قلیان دستی کوچک بوده که قابلیت حمل آسان و مسافرتی نیز می باشد. در ضمن باعث شده از فروش و استقبال بسیار بالایی برخوردار گردد.

فروش قلیان دستی کوچک مسافرتی

شیوه ساخت قلیان دستی کوچک

شیوه ساخت قلیان دستی کوچک همانطور که گفته شد قلیان دستی کوچک قابلیت حمل آسان را نیز داشته و جاگیر نمی باشد. این قلیان مسافرتی را می توان در همه مکان ها و حتی داخل خودرو هم استفاده نمود. شیوه ساخت قلیان ها متفاوت می باشد که در زیر به یکی از شیوه های ساخت آن می پردازیم.

مرحله اول جهت ساخت یک قلیان دستی کوچک این است که بدنه فلزی را درون دستگاه برش قرار داده و آن را صاف می نمایم در قسمت های بیرونی این بدنه جهت صاف نمودن باید از طریق سوهان مخصوص قلیان  موجود در کارگاه استفاده نمود، مرحله بعد تنگ قلیان می باشد که به صورت آماده در سایز های مختلف تولید شده و شلنگ آن نیز از رنگ ها و جنس های مختلف توسط تولید کنندگان نیز تولید می گردد که یکی از مهم ترین مرحله بدنه یا تنه قلیان می باشد که در تولید آن باید دقت بسیاری شود، یکی دیگر از اجزای قلیان جایگاه تنباکو و زغال است که از  خاک رس و از طریق سفال کاری تولید می گردد.

بعضی از بدنه های قلیان دستی کوچک چوبی می باشد که در هنگام تولید آن با توجه به تراشکاری و اندازه گیری در قسمت ساخت بدنه آن دقت بسیار زیادی لازم است.

با عنایت به نحوه ساخت قلیان دستی مسافرتی جهت خرید آن بیشتر افراد به تنه ی قلیان توجه می نمایند زیرا دارای انواع و طرح های مختلفی می باشد که سلیقه ای است زیرا از این قلیان علاوه بر مصرف می توان به عنوان دکور در منازل استفاده نمود.

راهنمای خرید قلیان دستی کوچک

راهنمای خرید قلیان دستی کوچک با توجه به مزیت قلیان دستی کوچک و وزن سبک آن باعث گردیده تا طرفداران زیادی را جذب خود نماید و تولید کنندگان حجم تولید را افزایش دهند. فروشندگان نیز به صورت مستقیم و بی واسطه آن را تهیه کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. قیمت قلیان دستی به همین دلیل بسیار مقرون به صرفه بوده که توان خرید آن را هر قشر از جامعه با هر نوع توان مالی دارد.

نکته جالب نیز این است که مشتریان عزیز علاوه بر خرید حضوری این قلیان ها از فروشگاه های معتبر می توانند آن را به صورت غیر مستقیم از طریق سفارش اینترنتی و تلفنی خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش