فروش عمده و صادرات انواع قلیان مدرن در ایران/Hoka/Hoka/Hoka/

فروش عمده و صادرات انواع قلیان مدرن در ایران ودر مجموعه هوکا قلیان و همچنین دسترسی اسان به سایت ما برای سفارشات انلاین خود که مجموعه ما برای راحتی و اسایش شما کاربران گرامی هوکا قلیان به صورت انلاین و از طریق سایت سفارش های شما را ثبت و تایید میکند.

فروش عمده و صادرات انواع قلیان

فروش عمده و صادرات انواع قلیان در مجموعه هوکا قلیان یکی از بزرگترین و جامع ترین و کامل ترین فعالیت های این مجموعه می باشد و شما عزیزان می توانید خرید های خود را به صورت عمده و صادرات به ما بسپارید.

فروش عمده و صادرات انواع قلیان

کاربرد قلیان در طب سنتی

یکی از روش‌های درمانی که کاربرد زیادی در طب جامع ایران داشته است، هدایت دارو به موضعی است که درد و بیماری در آنجا ریشه دوانده است. از جمله وسایلی که می‌توان از طریق آن چنین شیوه درمانی را پیاده‌سازی کرد، قلیان و چپق بوده است. به عنوان مثال جهت از بین بردن عفونت که می‌بایستی مرزنجوش به آن ناحیه برسد، مرزنجوش را به شکل تنباکو خیس کرده، فردی که طبیعت ریه اش به گرمی و خشکی می‌زد، مرزنجوش را با قلیان می‌کشید. همچنین عرقیات گیاهان دارویی مانند نعنا، اکالیپتوس یا بادرنجبویه را می‌توان گرم کرد و در جام ریخت. از قطعات شنگرف در حقه برای درمان عفونت ریوی می‌توان بهره برد.

کاربرد قلیان در طب سنتی

پیشینه قلیان در ایران

بنا بر دانشنامه ایرانیکا، تاریخ دقیق اولین استفاده از قلیان مشخص نیست. اولین تصویری که از قلیان به وسیله هنرمندان ایرانی کشیده شده، احتمالاً تصویر نشمی کماندار کار رضا عباسی، نقاش مشهور دربار شاه عباس بزرگ است، که تا اواخر نیمه اول قرن یازدهم هجری زنده بوده‌است.قلیان در دوران قاجار بخشی از ضرورتهای زندگی بود. اشراف و بزرگان در خانه‌های خود انواع قلیان نگهداری می‌کردند که بعضی از آنها جواهرکاری شده بودند. واقعه قیام تنباکو در دوران قاجار و در نتیجه فتوایی توسط میرزا حسن شیرازی مبنی بر تحریم مصرف و فروش تنباکو رخ داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش