فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت عمده در تمامی شهر های ایران

فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت عمده

در این مطلب قصد داریم درباره فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت اطلاعاتی در اختیار مخاطبان عزیز قرار دهیم. شرکت هوکا قلیون با فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت عمده از بهترین فروشندگان تنباکو در کل بازارهای کشور و نیز در بازارهای جهانی می باشد. اگر مایلید شرکت های فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت عمده را بشناسید این مقاله را تا آخر دنبال کنید.

فروش عمده و صادرات انواع تنباکو هوکا به صورت عمده
تنباکو چیست؟

تنباکو گیاهی با برگ های پهن می باشد که ارتفاع آن تا دو متر نیز رشد می کند. برگ های تنباکو پرزدار می باشد و نیز شیره ای چسبنده دارد. در جهان تنها دو نوع از تنباکو تولید می شود. تنباکوی سنتی و دیگری تنباکوی معسل دو نوع تنباکو می باشند. در ایران در شهرهای اصفهان، گلپایگان، کاشان، مبارکه، شیراز، ابرکوه، جهرم، سروستان، خواف، شاهرود، خوانسار، برازجان و خمینی شهر و …کاشته می شود. زمان مناسب برای برداشت تنباکو زمانی می باشد که رنک برگ های آن سبز رنگ متمایل به زرد شده باشد و مانند موزاییک با لکه های قهوه ای باشد. زمان برداشت در هر منطقه با منطقه ی دیگر متفاوت می باشد.

انواع تنباکو

تنباکوی خوانسار : جزء محبوب ترین انواع تنباکو می باشد. این تنباکو با وجود گیرایی بالایی که دارد اما دود بسیار کمی دارد. تنباکوی خوانسار را باید حدود ۱۲ ساعت در آب بخیسانیم، سپس در قلیان قرار دهید.
تنباکوی برازجان: یکی از معروفترین ویژگی های این تنباکو در بین انواع تنباکو دود بسیار غلیظ و مزه ی شیرین و تند آن می باشد. بافت آن ضخیم و بلند است و تمام بخش های آن مورد استفاده می باشد. این تنباکو دومین تنباکوی محبوب در کشورمان می باشد.
تنباکوی میوه ای
اخیرا تنباکوهای میوه ای بیشتر رایج شده اند و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. گلیسیرین به تنباکوهای میوه ای اضافه می شود؛ کیفیت تنباکو متاثر از میزان گلیسیرین موجود در آن می باشد؛ هرچه گلیسیرین بیشتر، کیفیت بالاتر.
نتباکوهای هلو: ویژگی این تنباکو سنگین و گرم بودن آن می باشد. از آنجا که نشاط بیشتری در افراد ایجاد می کند بیشتر در قلیان های سفره خانه ها کاربرد دارد.
تنباکوی دوسیب: یکی از سنگین ترین انواع تنباکو به شمار می آید، بسیار گرم نیز می باشد. گاهی افراد سود جو در تولید این تنباکو ناخالصی و مواد شیمیایی اضافه می کنند که احساس تشویش و نگرانی در افراد ایجاد می کند.
تنباکوی لیمو: این تنباکو یک تنباکوی سرو و سبک می باشد که مواد شیمیایی به ندرت در آن پیدا می شود. استعمال این تنباکو سبب آرامش افراد می شود.
تنباکوی آلبالو: این نوع تنباکو نیز مانند نوع دوسی گرم می باشد اما در مقایسه با دو سیب خیلی سنگین نیست.
تنباکوی انگور: در بین انواع تنباکو، به علت دارا بودن طعم خوب و احساس شادمانی در افراد طرفداران بسیاری دارد.
تنباکوی پرتقال: قابل ذکر است این تنباکو اگرچه تنباکوی سردی می باشد، اما سبک نیست. در کل آرامبخش است. معمولا برای افراد تازه کار مورد مناسبی می باشد.
تنباکوی نعناع: گفتنی است سردترین نوع تنباکو نوع نعناع می باشد، دود آن خاصیت خوشبو کننده برای دهان دارد. معمولا این طعم با طعم های دیگر مخلوط می شود و کمتر به تنهایی مورد استفاده می شود.
شرکت هوکا قلیون سعی کرده بهترین انواع تنباکو با کیفیت و مرغوبیت بالا به مشتریان در داخل و خارج کشور به صورت عمده، عرضه کند. سفارش محصولات این مجموعه به صورت حضوری و نیز اینترنتی امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش