فروش عمده شلنگ یکبار مصرف

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف در شرکت تولیدی هوکا قلیون انجام می شود. با توجه به شرایط حال حاضر و شیوع ویروس کرونا و البته جلوگیری از انتقال دیگر بیماری های مسری از راه دهان ، بهتر است در زمان استفاده از قلیان ، از شلنگ یک بار مصرف استفاده شود تا موارد بهداشتی رعایت گردد. اگر صاحب یک رستوران ، کافه و یا یک سفره خانه هستید و قصد خرید عمده شلنگ یکبار مصرف قلیان را دارید ، در ادامه این مطلب همراه ما باشید چرا که اطلاعاتی پیرامون شلنگ یکبار مصرف قلیان و مرکزی برای خرید عمده آن ارائه کرده ایم.

شلنگ یکبار مصرف

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم ، با توجه به شرایطی که پیش آمده است و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی ، شلنگ یکبار مصرف قلیان از محصولات پرفروش برای مصرف کنندگان و ارائه دهندگان قلیان می باشد. شلنگ یکبار مصرف قلیان در دو سایز کوچک و بزرگ و در انواع رنگ ها با جنسی مقاوم تولید می گردد که توسط شرکت تولیدی هوکاقلیون در حال عرضه شدن است.

اما ب نظر شما چرا باید از شلنگ یکبار مصرف قلیان استفاده کنیم؟ دلیل استفاده از شلنگ یکبار مصرف قلیان این است که مضرترین بخش قلیان که به مراتب آسیب های بیشتری نسبت به توتون و تنباکو دارد ،  شلنگ قلیان است.. چراکه شلنگ قلیان از فنر فولادی و در نهایت پلاستیکی تشکیل شده که به مرور زنگ می زند و پس از استفاده های مجدد از آن ضایعات زنگ ‌زدگی وارد دستگاه تنفسی فرد استعمال کننده می گردد که بسیار ضرر دارد البته که قابل شستشو نیز نیست.

شلنگ یکبار مصرف

انواع شلنگ یک بار مصرف در هوکا قلیون

بهتر است بدانید شرکت تولیدی هوکا قلیون شلنگ یک بار مصرف قلیان را در انواع مختلفی با توجه به نیاز مشتری در سایز های مختلف به شرح موارد زیر تولید می کند:

  • شلنگ قلیان کوتاه ۱۱۰ سانتی متر ( سایز کوچک)
  • شلنگ قلیان بلند ۱۸۰ سانتی متر ( سایز بزرگ)
  • پک کرونایی شلنگ قلیان
  • پک لوکس شلنگ قلیان

لازم است اشاره کنیم که شرکت تولیدی هوکا قلیون در جهت اطمینان مشتری از بهداشتی بودن شلنگ های یکبار مصرف قلیان ، آن ها را در پک های پلمپ شده عرضه می کند.

شلنگ یکبار مصرف

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف

شرکت تولیدی هوکا قلیون چندین سال است که در زمینه فروش عمده شلنگ یکبار مصرف قلیان فعال می باشد که به لطف پروردگار به دلیل استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی بالا و همین طور رعایت اصول بهداشتی در تمامی مراحل تولید و عرضه توانسته است ، توجه مشتریان را به خود جلب کرده است.

نحوه خرید از مرکز فروش عمده شلنگ یکبار مصرف

چنانچه نیاز به شلنگ یک بار مصرف قلیان در مصارف خانگی دارید و یا صاحب رستوران ، کافه و یا سفره خانه می باشید و قصد خرید عمده شلنگ یکبار مصرف قلیان را دارید ، می توانید با کارشناس فروش شرکت تولیدی هوکا قلیون ، خانم المیرا آقایی از طریق شماره تماس مندرج در انتهای این مقاله تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

شرکت تولیدی هوکا قلیون به دلیل اینکه یکی از شرکت های تولیدی می باشد ، می توانید محصول مورد نظر خود را با کیفیت بالا با نازلترین قیمت و البته بدون واسطه مستقیم از واحد تولیدی تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش