فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری با کیفیت بسیار خوب و جنسی مرغوب در مجموعه بازرگانی هوکا قلیون انجام می گردد. اگر به دنبال مرکزی برای خرید عمده شلنگ یکبار مصرف هستید، می توانید انواع شلنگ های یکبار مصرف با انواع رنگ ها در بسته بندی های بهداشتی با طرح ها و رنگ های مختلف را انتخاب و خریداری نمایید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری

دلیل استفاده از شلنگ یکبار مصرف دو متری

مردم بسیاری علاقه مند به استفاده از قلیان هستند، اما تمایل دارند از قلیان در یک شرایط کاملا بهداشتی استفاده کنند. منظور از بهداشتی مصرف کردن قلیان این است که هیچ گونه امراض عفونی و مسری خطرناکی از طریق قلیان به آن ها منتقل نگردد.

استفاده از قلیان با شلنگ های سنتی احتمال ابتلا به این امراض را افزایش می دهد. چرا که شلنگ سنتی که به قلیان متصل است در صورتی که در مکان های عمومی برای افراد مختلف استفاده شود، می تواند خود عاملی برای انتقال بیماری باشد.

از طرفی دیگر حتی اگر فردی به تنهایی و از یک قلیان استفاده نماید، اما شلنگ این قلیان شخصی سنتی باشد، ممکن است با خود بگوید که چون قلیان شخصی است و فقط خودش از آن استفاده می کند، پس به هیچ گونه بیماری مبتلا نخواهد شد. در حالی که اینطور نیست و حتی اگر فردی به تنهایی از یک قلیان و شلنگ سنتی آن استفاده کند، باز هم احتمال انتقال بیماری وجود دارد. دلیل آن نیز این است که شلنگ های سنتی قلیان ترکیبی از فنز فلزی هستند و عبور بخار آب از محیط آن، باعث مرطوب نگه داشتن و ایجاد شرایط مساعدی برای رشد و تکثیر باکتری ها را فراهم می کند.

دلیل محبوبیت شلنگ های یکبار مصرف این است که این شلنگ ها بسیار بهداشتی هستند و از آنجایی که از جنس پلاستیک می باشند و فقط یکبار استفاده می شوند، به هیچ وجه باعث انتقال بیماری نمی شوند.

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری

شلنگ های یکبار مصرف نیز همانند شلنگ های سنتی متناسب با سایز های مختلف قلیان، در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شوند. یکی از ابعادی که شلنگ یکبار مصرف در آن سایز تولید می گردد، سایز دو متر است.

مجموعه هوکا قلیان از بزرگ ترین نمایندگی های فروش شلنگ یکبار مصرف دو متری در استان تهران، دارای فروش عمده شلنگ یکبار مصرف دو متری می باشد که توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت با قیمتی به صرفه، نظر شما عزیزان را به خود جلب کند.

شلنگ های یکبار مصرف به دلیل تولید شدن در سایز و اندازه های مختلف، فرم پذیری و دارای انعطاف بالا و همینطور سبک و بهداشتی بودن جزو محصولات پر فروش در مجموعه بازرگانی هوکا قلیون هستند. اگر قصد خرید دارید بهتر است ابتدا از طریق کارشناس فروش مجموعه از موجودی آن در مجموعه مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش