فروش عمده شلنگ یکبار مصرف الجمیرا در هوکا قلیان

این روزها شلنگ های یکبار مصرف قلیان توانسته اند ، جایگاه خود را در میان کسانی که استفاده از قلیان را به صورت روزانه و یا هفتگی در برنامه خود دارند، تثبیت کنند. با یک نگاه ساده به بازار فروش شلنگ های یکبار مصرق قلیان متوجه تنوع بالای برند ها در میان آن ها می شویم. اما واقعا مردم و افردا به دنبال برندی از شلنگ قلیان هستند که به طور همزمان دارای دو مولفه کیفیت بالا و قیمت پایین باشد. شلنگ یکبار مصرف از برند الجمیرا ، توانسته است بودن این دو فاکتور در کنار یکدیگر تحقق بخشد. در ادامه این مطلب قصد داریم پیرامون فروش عمده شلنگ یکبار مصرف aljomeyr اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

شلنگ های سنتی که از گذشته تا کنون در قلیان ها مورد استفاده قرار می گیرد، دارای متریالی از جنس فلز است. آنچه بدیهی است این موضوع است که آب و بخار آب در ساختار قلیان برای استفاده از این محصول باید وجود داشته باشد. دشمنی آب با فلز به کار رفته در شلنگ های سنتی قلیان نیز غیر قابل انکار است که به مرور محلی برای رشد آلودگی ها می شود. بنابراین با استفاده از شلنگ های سنتی در واقع فرد آلودگی های بسیاری را وارد دستگاه تنفسی خود می کند.

می توان برای شلنگ  های سنتی قلیان ها، از شلنگ های یکبار مصرف استفاده کرد. شلنگ های یکبار مصرف دارای برند های مختلفی می باشد که ما در مجموعه هوکا قلیون ، برند الجمیرا را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. برند الجمیرا در زمینه تولید شلنگ یکبار مصرف فعال است و شلنگ های یکبار مصرف الجمیرا را در انواع مختلفی به شرح موارد زیر تولید و روانه بازار می کند.

  • شلنگ یکبار مصرف aljomeyr اسپشیال
  • شلنگ یکبار مصرف الجمیرا  اسپشیال اقتصادی
  • شلنگ یکبار مصرف aljomeyr اسپشیال جمع‌ شو
  • شلنگ یکبار مصرف الجمیرا  جمع‌شو با دسته مکعبی
  • و …

با نظر به این که شلنگ یکبار مصرف aljomeyr جزو کدام یک از انواع شلنگ های گفته شده است ، دارای ویژگی های مختلفی می باشد. شلنگ های یکبار مصرف الجمیرا معمولا با دسته کریستال ۲۸ سانتی متری و شلنگ جمع‌ شو با وزن ۳۰ گرم که در حالت جمع شدن ۳۹ سانتی متر و در حالت  کشیده شدن ۱۴۶ سانتی متر طول دارد. بنابراین شما بایستی متناسب با سایز قلیان خود و همینطور به سلیقه شخصی ، از شلنگ یکبار مصرف استفاده کنید.

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

فروش عمده شلنگ یکبار مصرف aljomeyr در هوکا قلیان

مجموعه هوکا قلیون از بزرگ ترین مجموعه های فعال در زمینه فروش عمده قلیان و متعلقات آن می باشد. این مجموعه در زمنیه فروش شلنگ های یکبار مصرف ، برند aljomeyr را برای شما عزیزان انتخاب نموده است. دلیل این انتخاب نیز کیفیت بالای شلنگ های یکبار مصرف تولیدی این برند است و با اینکه از جنس پلاستیک تولید می گردد اما به هیچ وجه تاثیری بر روی طعم و بوی تنباکو ندارد. از طرفی دیگر کیفیت بالا برای برند aljomeyr به معنای قیمت بالا نیست و از مهم ترین ویژگی های این شلنگ های یکبار مصرف قلیان داشتن قیمت به صرفه در برابر کیفیت بالا می باشد.

اگر جزو صاحبان مشاغل در قلیان سرا ها، کافه ها و یا رستوران ها هستید ؛ می توانید از فروش عمده شلنگ یکبار مصرف aljomeyr در هوکا قلیون استفاده کنید. برای اطلاع از موجودی محصول، رنگ بندی و انواع مختلف این محصولات با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش