فروش عمده زغال قلیان – فروش زغال مرغوب برای قلیان

فروش عمده زغال قلیان در مجموعه هوکا قلیان با قیمتی بسیار مناسب به مشریان عرضه می شود. زغال در مصارف مختلفی کاربرد دارد که از مهم ترین کاربرد های آن می توان به مصرف قلیان اشاره کرد. برای مصارف قلیان فروش عمده زغال فشرده ، زغال قلیانی ، زغال لیمو در میان مشتریان مرسوم است. اما مسئله ای که وجود دارد این است که زغال لیمو از کیفیت بالایی برای مصرف قلیان برخوردار می باشد که شما خریداران گرامی به منظور تهیه آن می توانید برای صرفه جویی در زمان و هزینه و عدم مراجعه به بازار ذغال فروشان ، خرید اینترنتی از مجموعه هوکا قلیان داشته باشید.

زغال قلیان

فروش عمده زغال قلیان

 

در ابتدا بهتر است با تعریفی از زغال آشنا شویم و بدانیم که چه نوع ذغالی برای قلیان مناسب می باشد. زغال در واقع از سوختن چوب درختان مختلف بدست می آید که در این فرآیند سوختن ، بخش عظیم آن تبدیل به کربن می شود و در نهایت زغال باقی می ماند. زغال قلیان دارای انواع مختلفی می باشد که بهترین آن برای قلیان ، زغال لیمو است.

زغال لیمو از سوختن چوب درخت مرکباتی همچون لیمو ، نارنج ، انجیر ، بلوط و … به وجود می آید و البته برای تهیه زغال قلیانی فشرده یا صنعتی نیز از خاک اره و ضایعات چوب استفاده می کنند.

البته در حال حاضر زغالی با عنوان زغال چینی نیز در بازار وجود دارد ، که از درخت بامبو بدست می آید و نسبت به زغال لیمو دارای قیمت های مناسبی نیز می باشد. با این حال زغالی که برای قلیان مورد تقاضاست ، زغال لیمو بوده که کاربرد اصلی آن نیز برای قلیان است و دلیل اصلی آن نیز این است که زغال لیمو به راحتی آتش می گیرد و در زمان سوختن دود تولید نمی کند و البته که فرآیند سوختن یکنواختی هم دارد.

قیمت زغال قلیان

فروش عمده زغال قلیان

قیمت زغال قلیان با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع زغال و حجم درخواستی مشتری متقاوت و متغیر می باشد ، که شما برای اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناس فروش مجموعه در تماس باشید و قیمت ها را استعلام نمایید. چنانچه قصد خرید زغال قلیان را دارید می توانید پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ، محصول خود را در درب منزل دریافت نمایید.

زغال هایی که از چوب مرکبات تهیه می شوند از جمله زغال لیمو به دلیل داشتن تراکم بالای چوب سریع آتش می گیرد و یکدست تا یک ساعت می سوزد که همین عامل باعث شده است که نسبت به محصولات مشابه چینی دارای قیمت های بیشتر باشد.

فروش عمده زغال قلیان

فروش عمده زغال قلیان در مجموعه هوکا قلیان با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا به انجام می رسد. خرید عمده یک مزیت بزرگ دارد و آن این است که قیمت نهایی بسیار مقرون به صرفه می باشد. در استان تهران مراکز بسیاری برای خرید عمده زغال قلیان وجود دارد که اگر به دنبال یک فروشگاهی هستید که بتوانید محصول مورد نظرتان را با قیمت پایین تر تهیه کنید می توانید به سراغ مجموعه هوکا بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش