فروش زیباترین قلیان چوبی در ایران

قلیان های مختلفی در کشور ما توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از آنها برای تزئین در خانه ها به کار می روند. قلیان دست ساز یک نمونه از این کالاها است همان طور که از نامش مشخص است با استفاده از دست و بدون دخالت ماشین آلات و دستگاه های مختلف تولید می گردد. فروش زیباترین قلیان چوبی در ایران که به طور دست ساز در اختیار مشتری ها قرار می گیرد با کیفیت بسیار عالی به خریدار عرضه می شود. 

فروش زیباترین قلیان چوبی در ایران

شیوه روغنکاری قلیان چوبی

شیوه روغنکاری قلیان چوبی

شیوه روغنکاری قلیان چوبی به این صورت است که قبل از این که این محصول مورد استفاده قرار گیرد ابتدا باید با استفاده از روغن های گیاهی از قبیل روغن زیتون روغن کاری شود. به این صورت که تنه داخلی قلیان ها با استفاده از یک برس که دارای دسته بلندی است و یا با استفاده از یک سیخ چوبی آغشته به روغن مد نظر روغنکاری می گردد.

به این طریق است که با استفاده از این روغن های به کار رفته، در قلیان دچار ترک و یا پوسیدگی نمی شود. بنابراین کسانی که دارای قلیان های چوبی هستند، به خصوص نمونه هایی که با استفاده از چوب گردو تولید می گردند باید به نوع روغنکاری قلیان های خود توجه زیادی را روا دارند و به مدت طولانی از این محصول استفاده نمایند. 

قیمت روز قلیان چوبی

قیمت روز قلیان چوبی قیمت قلیان چوبی نیز مانند هر کالای دیگری که به مرحله تولید وارد می شود به روز می باشد. البته قیمت این محصولات با توجه به عامل های مختلف مشخص می گردد که به شرح زیر هستند: 

  • اولین عاملی که در تعیین قیمت این محصولات نقش اساسی دارد  مدل آنها است. بدیهی می باشد که هر چه قدر که مدل این قلیان ها ساده تر باشد قیمت آنها نیز پایین کمتر می آید. 
  • مورد بعدی که در تعیین نرخ این قلیان ‌های چوبی اهمیت دارد نوع چوب به کار رفته در تولید آنها می باشد. زمانی که از چوب های با کیفیت از جمله چوب گردو و یا چوب بلوط در تهیه و تولید این نوع از محصولات استفاده شود بالطبع نرخ آنها نیز افزایش می یابد. زیرا کیفیت چوب ها بالا است و این موضوع باعث افزایش مرغوبیت قلیان ها نیز می شود.
  • عامل بعدی، اندازه این کالاها است. این محصول ها توسط شرکت تولید کننده در سایزهای مختلف کوچک و متوسط و بزرگ تهیه می گردند. طبیعی است که نمونه های کوچک تر دارای قیمت های پایین تر هستند. 

به هر روی قیمت روز قلیان چوبی از سوی مشاورهای فروش این کالاها به اطلاع مشتری های عزیز می رسد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش