فروش بهترین قلیان ساده کوچک

قلیان یک ابزار برای استفاده از تنباکو است و با عبور دادن دود از تنگ قلیان برای خنک کردن دود تنباکو آن را به ریه ها انتقال می دهند. قلیان ها دارای انواع قلیان ساده ,سنتی و مدرن می باشند.

قلیان های سنتی از چند جزء شامل بادگیر, سر قلیان ,میانه, میلاب ,شلنگ و کوزه تشکیل شده اند و بسیاری از مردم از آن ها استفاده می نماید.

در ایران انواع تنباکوی بنیاد, خوانسار, کاشان و غیره وجود دارند. همچنین تنباکوهای میوه ای چند سالی است که تولید می شوند.

فروش بهترین قلیان ساده کوچک

چگونه قلیان نو را طعم دار کنیم؟

چگونه قلیان نو را طعم دار کنیم؟ بسیاری از قلیان ها از قبل دارای طعم هستند. اما اگر قلیانی نو خریداری کنیم باید آن را طعم دار نماییم. در قلیان های چوبی نوع آب بندی از مهم‌ترین گزینه ها در آماده ساختن قلیان است برای طعم دار کردن قلیان ها یا به اصطلاح آب بندی مراحل زیر را انجام می‌دهیم:

یک تکه پارچه با ضخامت و اندازه مناسب برش داده و سپس آن را نم دار  می‌کنیم و به دور پایه قلیان و بقیه قسمت ها می پیچیم. امروزه در برخی از سفره خانه ها به جای پارچه نم دار فویل آلومینیوم استفاده می شود و با این کار بوی چوب قلیان از بین می‌رود. 

لازم به ذکر است برای طعم دار کردن تنه قلیان نیز همین عملیات انجام می شود. توصیه می شود به دلیل اینکه قلیان مزه بهتری داشته باشد از یک نوع تنباکو استفاده شود.

با توجه به اینکه مصرف قلیان و تنباکو افزایش یافته است روش دیگری برای طعم دار کردن قلیان وجود دارد که بسیاری به این نوع آورده اند در این روش شیره توتون مورد نظر را داخل تنه ریخته و دو سر تنه را می‌بندند تا چند دقیقه شیره داخل تنه بماند سپس شیر را تخلیه می نمایند که این کار سبب می شود نته زودتر طعم دار گردد. 

طعم دار کردن قلیان هایی که دارای تنه فلزی هستند همانند قلیان های چوبی است با این تفاوت که دیرتر طعم دار می گیرند و باید چندین بار تکرار شود. 

عرضه کننده قلیان ساده ارزان

عرضه کننده قلیان ساده ارزان امروزه قلیان  ساده کوچک برای بسیاری از مسافرت ها مناسب هستند زیرا به راحتی قابل حمل می‌باشند امروزه در نقاط مختلف کشورمان قلیان های مختلفی از جمله سنتی، جیبی و مدرن تولید می شوند و به بازارها عرضه می گردند. 

در بسیاری از مراکز فروش توتون و تنباکو عرضه قلیان  ساده و ارزان وجود دارد که می توانیم آنها را خریداری نماییم همچنین می توانیم با مراجعه به سایت های معتبر انواع قلیان ها با مدل های مختلف را مشاهده نموده و ارزان‌ترین قلیان را انتخاب نموده و خریداری کنیم. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش