فروش اینترنتی شلنگ یکبار مصرف ال اماسی

شلنگ یکبار مصرفalamasi یکی از شلنگ های ارائه شده از برند های مطرح در این زمینه می باشد. افرادی که هر روزه از قلیان استفاده می کنند و یا قلیان جزو جدایی ناپذیر دورهمی های آن ها در خانه و یا بیرون از خانه برایشان می باشد، می توانند برای رعایت بهداشت استفاده از قلیان، از شلنگ های یکبار مصرف استفاده کنند. شلنگ های یکبار مصرف در حال حاضر از برندهای مختلفی در بازار موجود است که به یقین می توان گفت برند ال اماسی از بهترین آن ها است. در ادامه این مطلب پیرامون شلنگ یکبار مصرف alamasi توضیحات بیشتری ارائه کرده ایم‌.

شلنگ یکبار مصرف ال اماسی

شلنگ یکبار مصرف ال اماسی

در حال حاضر که شرایط ناشی از کرونا در کشورمان وجود دارد، رعایت پروتکل های بهداشتی یک ضرورت محسوب می شود. شلنگ های یکبار مصرف alamasi در پک بندی های بهداشتی و یک نفره تولید می شود و می توان پس از استفاده آن را دور انداخت.

یکبار مصرف بودن شلنگ های پلاستیکی ال اماسی قلیان ، به این معنا نیست که دارای طراحی ضعیفی باشند. بلکه برند alamasi تمامی سعی خود را کرده است ، محصولی را تولید و عرضه کند که ضمن لوکس بودن، فرد از اینکه آن را در دست بگیرد احساس خوبی داشته باشد‌.

شلنگ های یکبار مصرف alamasi ضمن لوکس و زیبا بودن دارای قیمت های مناسبی نیز هستند. تهیه و استفاده از شلنگ های یکبار مصرف alamasi ضمن استفاده بهداشتی از قلیان، موجب می شود فرد از استفاده از آن لذت ببرد.

شلنگ یکبار مصرف ال اماسی

انواع شلنگ های ال اماسی

شلنگ های یکبار مصرف قلیان ال اماسی دارای تنوع در رنگ و مدل هستند. از مهم ترین انواع شلنگ های یکبار مصرف می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • شلنگ یک بار مصرف دسته کریستال برند ال اماسی : این شلنگ در کیفیت عالی و بدون بو به همراه یک عدد لبگیر قلیان در یک پک می باشد.
  • شلنگ سایز یازده دسته معمولی برند ال اماسی : این شلنگ با کیفیت عالی و بدون بو و مواد نو به همراه واشر شیلنگ به بدنه می باشد.
  • شلنگ سایز یازده دسته کریستال برند ال اماسی : این شلنگ یک شلنگ درجه یک بسیار زیبا با کیفیت عالی می باشد.
  • شلنگ دسته کریستال پلمپ دار مشکی برند ال اماسی : این شلنگ در بسته بندی زیبا و کاملا بهداشتی با استفاده از مواد پترو شیمی درجه یک می باشد.

فروش اینترنتی شلنگ یکبار مصرف alamasi

شلنگ یکبار مصرف alamasi یک انتخاب مناسب برای کافه ها، رستوران ها ، کمپ های تفریحی و سفره خانه های شیک برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد.

مجموعه و گروه بازرگانی هوکا قلیون ارائه دهنده انواع مختلف شلنگ یکبار مصرف alamasi است. می توانید جهت خرید اینترنتی از این فروشگاه محصول مورد نظر خود را به صورت تکی و یا عمده سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش