فروشنده قلیان برنجی هندی دکوری

قلیان برنجی هندی و قلیان دکوری دو نمونه از قلیان های تولیدی هستند که توسط کارخانه های معروف و معتبر تولید می شوند با دستگاه های مخصوصی در انواع جنس های برنجی و چوبی و غیره که فروشنده های این قلیان های برنجی هندی مغازه ها و فروشگاه های ویژه و قلیان فروشی ها هستند که با قیمت مناسب آن ها را در اختیار مشتری می گذارند.

فروشنده قلیان برنجی هندی دکوری

جنس های مختلف قلیان دکوری

جنس های مختلف قلیان دکوری

قَلیان یا غُلیان به معنی قل قل کننده نام یک ابزار تدخین تنباکو است که با عبور دود از تنگ قلیان برای خنک کردن و تصفیه دود تنباکو ،آن را به ریه فرو میبرند.این ابزار در خاورمیانه و آسیای مرکزی و شمال آفریقا متداول است. بنابر شواهد موجود، قلیان از ایران به سایر نقاط جهان ازجمله هند و مصر راه یافت. در فارسی، به صورت قالیان (در عربی غلیون به معنای پیپ) نیز ثبت شده و گاه نارگیلی نیز نامیده شده‌است. در افغانستان، به کل مجموعه قلیان و  در کشور های عربی، به نام شیشه و نارجیلة معروف است و در شبه قاره به حقّه معروف است. قلیان برای استفاده از دود حاصل از تماس زغال گداخته و تنباکو است که به این عمل کشیدن قلیان می‌گویند.

انواع قلیان و قلیان چوبی جنس بدنه و اجزای این قلیان از چوب است که در خراطی ها و کارگاه های تولید قلیان با اشکال مختلف ساخته می شود. در صنایع دستی از قبیل خاتم کاری در اصفهان و دیگر شهرها قلیان های تزیینی زیبایی از جنس چوب کار شده به شکل خاتم کاری تولید می شود.   قلیان کریستالی از انواع دیگر قلیان ها می توان قلیان کریستالی را نام برد. همانطور که از اسم آن پیداست جنس بدنه این قلیان از شیشه و پیرکس است که با رنگهای متنوع در بازار یافت می شود. بر خلاف تصور همگان در این نوع قلیان ها تنوع بسیاری مشاهده می شود که قیمت های گوناگونی نیز دارند.   قلیان برنجی جنس این نوع قلیان از برنج (برنز) می باشد. روی بعضی از این نوع قلیان ها بسیار کار شده و آنها در صنایع دستی تولید می شوند یعنی هنر زیبای کنده کاری روی فلز برنج در این قلیان ها مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر قیمت نیز بسیار گران هستند.

مرکز فروش قلیان دکوری

مرکز فروش قلیان دکوری

فروش قلیان دکوری با قیمت ها و جنس های گوناگون انجام می شود توسط مراکز فروش که این قلیان ها را در اندازه های گوناگون متناسب با نیاز و سلیقه افراد به فروش می رسانند.

فروش قلیان برنجی کوچک اصل قلیان های برنجی در گونه های مختلفی در بازار وجود دارد و ما می توانیم ان ها را در مدل های قلیان مینیاتوری و قلیان طرح فرشته از بازار خریداری کنیم. قلیان های برنجی خیلی راحت حمل می شود و به راحتی می توان ان را به مکان های مختلفی برد و از ان استفاده کرد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش