عرضه کننده قلیان چوبی عمده

عرضه کننده قلیان چوبی عمده کارگاه های تولیدی این محصول می باشند، این قلیان ها پس از تولید و تراشکاری به طور مستقیم توسط کارگاه های تولیدی این محصول عرضه می گردد و یا اینکه از طریق دفاتر و نمایندگی های فروش مجموعه های تولیدی عرصه شده و به دست مشتریان می رسد، به دلیل پر طرفدار بودن این محصول موجب شده است که وب سایت های اینترنتی نیز اقدام به عرضه قلیان چوبی به صورت عمده بکنند.

عرضه کننده قلیان چوبی عمده

بهترین چوب برای ساخت قلیان

بهترین چوب برای ساخت قلیان

قلیان چوبی از گذشته دارای استفاده فراوانی در بین مردم بوده و استفاده از این قلیان ها بسیار مرسوم بوده است، برای ساخت قلیان چوبی از چوب درختانی مانند پسته و گردو برای این کار استفاده می شود، البته نوع درخت داش نیز بسیار در در ساخت این محصول مورد استفاده قرار می گیرد، بافت این چوب ها موجب شده است که برای ساخت قلیان مورد توجه قرار بگیرند، از مزایای قلیان های چوبی استحکام و مقاومت بالای این محصول بوده و هم چنین نسبت به سایر قلیان ها بسیار زیباتر هستند، از دیگر دلایل گرایش به قلیان های چوبی صدای قل قل بالا در هنگام استفاده از این محصول می باشد زیرا این صدا برای مصرف کننده بسیار لذت بخش می باشد.

چوب گردویی که برای ساخت قلیان مورد استفاده قرار می گیرد می بایست از چوب گردویی مناطق سرد سیر استفاده شده باشد  مانند چوب گردوی تبریز، همدان و کردستان از بهترین چوب های گردو برای تهیه قلیان چوبی می باشد.

زیرا این چوب ها فاقد پوسیدگی می باشند، و جاذب رطوبت بوده و هیچ گونه ترک و شکستگی در این جنس قلیان در هنگام هم جواری با رطوبت به وجود نمی آید و هم چنین جاذب بو می باشد.

البته چوب درخت بید نیز خواصی شبیه چوب گردو دارد قبل از استفاده از این محصول باید با یک سیخ چوبی قسمت داخلی آن را داغ نمود تا پرز پرز نشود و دارای دوام بالایی شود.

مرکز پخش قلیان چوبی عمده

مرکز پخش قلیان چوبی عمده

قیمت قلیان چوبی به کیفیت و هم چنین نوع چوبی بستگی دارد که در قلیان از آن ساخته شده است، در مراکز پخش این قلیان ها این محصول به صورت عمده پخش می شود، به طبع پخش عمده این محصول موجب می شود که خریدار در هنگام خرید از تخفیفات ویژه برخوردار شود، مراکز پخش این کالا شامل کارگاه های تولیدی و هم چنین دفاتر پخش و عرضه این محصول می باشد.

البته وب سایت های اینترنتی نیز از مراکز پخش عمده قلیان چوبی می باشد. این فروشگاه های اینترنتی موجب موجب می شود که همه خریداران به این محصول دسترسی داشته باشند و با قیمتی مناسب آن را خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش