عرضه کننده قلیان طرح رخ چوبی

قلیان چوبی از زمان های قدیم در ایران استفاده می شده است. تمایل به استفاده از قلیان با جنس چوبی به خاطر صدای قل قل دلنشین آن است، که جلب توجه می کند گویی صدای آن از طعمش طرفداران بیشتری دارد.

امروزه شرکت های زیادی در رابطه با تولید قلیان طرح رخ چوبی تشکیل شده اند که به تولید این محصول پرداخته اند و علاوه بر تولید نیز توانسته اند روش هایی را برای توزیع این محصول ارائه دهند.

عرضه کننده قلیان طرح رخ چوبی

خصوصیات قلیان طرح رخ چوبی چیست؟

خصوصیات قلیان طرح رخ چوبی چیست؟ قلیان های چوبی طرح رخ از بخش هایی مانند کوزه، بادگیر، میلاب، نی، تنه و سر قلیان تشکیل شده است. جنس بدنه ی قلیان طرح رخ چوبی، از درخت گردو یا پسته می باشد. آب درون کوزه ی شیشه ای این نوع قلیان باید بعد از استفاده خارج شود چون با ماندن آب در درون مخزن شیشه ای بوی بدی می گیرد که ماندگار می باشد. برای مصرف قلیان چوبی با طعم تنباکوی میوه ای، بهتر است فقط از یک نوع طعم استفاده بشود، زیرا بوی تنباکو در بدنه چوبی قلیان چوبی نفوذ کرده و باقی می ماند.

جنس قلیان چوبی اگر چوب گردو باشد دیگر در موقع استفاده و مصرف، تنه ی قلیان ترک نمی خورد. روی این نوع قلیان ها تصاویر رخ های مختلف مانند درویش و… منبت کاری شده و بسیار ظریف و زیبا هستند و همینطور ابعاد مختلفی از نظر طول و ارتفاع دارا می باشند. برای مصارف در سفره خانه ها، رستوران های سنتی و قهوه خانه ها بسیار زیبا می باشند. میانه ی چوبی قلیان طرح رخ در هنگام شست و شو نباید خیس شود و برای شستن آن می توان از میانه ی شور استفاده کرد.

نرخ انواع قلیان طرح رخ چوبی

نرخ انواع قلیان طرح رخ چوبی نرخ انواع قلیان متفاوت بوده و این تفاوت بخاطر منبت کاری های روی بدنه ی چوبی اش می باشد. به طور معمول از 70 هزار تومن الی 100 هزارتومن قیمت ها متنوع می باشد. عرضه کنندگان قلیان طرح رخ چوبی زیادی وجود دارند که به فروش عمده و تک این نوع قلیان ها می پردازند و به این خاطر عناوین ارزشمندی را برای خود کسب کرده اند و بسیار در این زمینه معروف شده اند.

اگر به دنبال خرید قلیان چوبی می باشید، پیشنهاد ما به شما قلیان طرح رخ چوبی می باشد. چرا که خرید آن از طریق همین وب سایت فراهم بوده و شما می توانید با مراجعه به وب سایت در قسمت لیست محصولات، قلیان مورد نظر خود را انتخاب نموده و یا پرداخت مبلغی کمتر، محصولی نوین را با خدمات پس از فروش تهیه نمایید و از خرید خود رضایت کافی داشته باشید و خرید خود را از عرضه کننده قلیان انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش