عرضه قلیان کوچک فانتزی کریستالی

قلیان از جمله محصولات سرگرمی و تفننی بوده که استفاده از آن به سالیان دور بر می گردد. ایران و هند از ابداع کنندگان این محصول بودند که برای کشیدن تنباکو مورد استفاده قرار می گیرد. گسترش قلیان سراها در کشور باعث شده است که این محصول در انواع اندازه و مدل تولید یا وارد شده و به خریداران عرضه شود. قلیان کوچک فانتزی کریستالی یکی از زیباترین این محصول است که عرضه آن در بازار انجام می شود و خریداران می توانند این محصول را در عرضه مستقیم آن تهیه نمایند.

عرضه قلیان کوچک فانتزی کریستالی

مشخصات قلیان کوچک فانتزی کریستالی

مشخصات قلیان کوچک فانتزی کریستالی

قلیان کوچک فانتری کریستالی همان طور که از نام آن مشخص است دارای ابعاد بسیار کوچک تری نسبت به انواع قلیان های دیگر است و علاوه بر این که برای مصرف تنباکو مورد استفاده قرار می گیرد می تواند جنبه دکوری هم داشته باشد. 

از جمله مشخصات این قلیان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • این محصول از شیشه یا کریستال ساخته شده است و به همین دلیل شفاف بوده و می تواند دارای طرح های متنوع حکاکی یا چاپ شده روی آن باشد.
  • وزن این محصول نسبت به انواع برنجی قلیان سبک تر بوده اما از انواع چوبی سنگین تر است.
  • قلیان فانتری دارای شکل ظاهری مشخصی نبوده و همچون انواع قلیان های سنتی مانند قلیان هخامنشی از یک چهار چوب و شکل ظاهری مشخص برخوردار نیست و همین امر از جذابیت های آن می باشد که موجب شده است طرفداران زیادی داشته باشد.
  • قلیان فانتزی کریستالی نسبت به انواع چوبی و فلزی از استحکام بسیار کمتری برخوردار است و در اثر برخورد اشیاء به آن و یا افتادن بر سطوح سخت ممکن است خرد شود.
  • این محصول در رنگ های مختلفی تولید می شود و می توان آن را از شیشه های رنگی با ضخامت های مختلف تولید کرد.
  • ابعاد این محصول به گونه ای است که فضای بسیار کمی را اشغال کرده و می توان ان را به راحتی در هر فضایی جا داد.

فروشنده انواع قلیان کوچک فانتزی

فروشنده انواع قلیان کوچک فانتزی فروشنده انواع قلیان کوچک فانتزی برای جلب رضایت مشتریان خود و دادن حق انتخاب بیشتر به آنها اقدام به عرضه انواع مدل این محصول در رنگ های مختلف نموده است.

عرضه قلیان فانتزی توسط این فروشنده با قیمت بسیار مناسب صورت می گیرد و فروشنده این محصول را با حداقل سود ممکن به خریداران عرضه می نماید.

اندازه کوچک این محصول باعث شده است هزینه ارسال آن به هر نقطه از ایران بسیار کم بوده و در فاصله سه تا چهار روز بعد از ثبت سفارش توسط خریدار، محصول به دست وی می رسد.

فرونده این قلیان آن را به صورت تکی و عمده عرضه می کند و برای خرید های عمده امتیازات خاصی در نظر گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش