صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون در طرح و رنگبندی های بسیار متنوع

صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون

در این مقاله می خواهیم درباره صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون اطلاعاتی در اختیار مخاطبان عزیز قرار دهیم. شرکت هوکا قلیون با صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون بازارهای داخلی و خارجی را در دست گرفته است. از شما دعوت می کنیم از نمونه کارهای این مجموعه دیدن فرمایید. در صورتی تمایل برای کسب اطلاعات درباره ی صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون
اجزاء تشکیل دهنده ی انواع قلیون

قلیان به طور کلی از اجزایی مانند بادگیر، آتشدان یا همان سرقلیان که محل قرار دادن زغال و تنباکو می باشد، میانه ی قلیون که هم از جنس فلز و هم از جنس چوب ساخته می شود. میل آب، شیلنگ یا به اصطلاح نی پیچ هم گفته می شود، کوزه یا تنگ آب که معمولا آن را از شیشه می سازند.
هنر شیشه گری در ساخت قلیون
برای اینکه اطلاعاتی درباره ی شیشه قلیون به دست بیاوریم ابتدا باید درباره ی هنر شیشه گری بحث کنیم. برای ساخت شیشه قلیون باید شیشه را به صورت هنرمندانه ای شکل بدهند. برای این کار هنرمند در اول به ماده ی شیشه حرارت و گرما می دهد، زمانی که ماده نرم و خمیری شد، آنگاه به دمیدن می پردازد. دمیدن در شیشه باعث ایجاد اشکالی زیبا می شود. زمانی که شیشه ها از کوره خارج شدند دارای حرارت هستند، با دست یا هر وسیله یا دمیدن، اشکال مختلفی به وجود می آید. از محصولات تولید شده با این روش می توان به انواع بطری ها، لیوان، عینک، عدسی های ذره بین و نوارهای شیشه ای و نیز مخصوصا اشکال مختلف شیشه قلیون در ابعاد مختلف و در طرح و رنگ های مختلف که زیبایی چشمگیری به قلیان ها می دهد که سبب تزیینی شدن و جوان پسند شدن قلیان می شود. گاهی یک نوع بسیار مقاوم به نام پیرکس ساخته می شود که در اثر ضربه و حرارت مقاومت بسیار بالایی دارد.
ماده ی اصلی در ساخت شیشه قلیون، سنگ سیلیس می باشد. برای رنگی کردن شیشه قلیون نیز از اکسیدات فلزی مانند اکسید کبالت ، مس، آهن،گوگرد، منگنز و… می توان استفاده کرد.

صادرات و فروش عمده انواع شیشه قلیون
تزیینات شیشه های قلیون

علاوه بر ساخت شیشه قلیون، نقاشی کردن بر روی شیشه قلیان نیز برای تزیین انجام می شود. گاهی رنگ های مخصوصی که در این کار استفاده می شوند با توجه به نقش و نگار و رنگ مورد استفاده در طی یک مرحله یا چند مرحله در کوره پخته می شوند؛ این رنگ ها به صورت پودر های قابل ترکیب و حلال های مخصوص و با رنگ محلول از رنگ های اکسیدات فلزی تولید می شود.
تراش زدن بر روی شیشه توسط سنگ های خاصی و نیز ابزار فرز صورت می گیرد. تراش هایی که با سنگ انجام می شود عمیق تر می باشد، در نتیجه کاربرد بیشتری دارد. این تراش ها با دست هنرمندان ماهر در این کار جلوه های ویژه و خیره کننده ای روی شیشه قلیون ایجاد می کنند.
صادرات و فروش شیشه قلیون
همانند تمام محصولات، فروش عمده ی این محصولات نیز در صورت سفارش به صورت عمده از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهد بود. این مجموعه برای رفاه مشتریان خود در داخل و خارج از کشور با کاهش واسطه و دلالان، دست به فروش اینترنتی و آنلاین محصولات خود زده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش