صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها

صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها از رونق نسبتا مناسبی برخوردار است. قلیان های چوبی ضمن اینکه دارای طرح های بسیار چشم نواز و زیبایی هستند؛ بازتابی از صنایع دستی و هنر خراطی ایرانیان نیز می باشند که توانسته مشتریان خارجی را به خود جلب کرده و سبب رونق صادرات این قلیان ها شود. خراطی و کنده کاری بر روی چوب از هنرهای قدیمی در ایران است که اینبار برای تولید طرح های متنوع و زیبا تنه قلیان های چوبی به کار گرفته شده است. تنوع طرح های حک شده بر روی تنه قلیان های چوبی سبب توجه مشتریان داخلی و خارجی به این محصولات زیبا و کاربردی شده و صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها را رونق بخشیده است.

صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها

قلیان‌های چوبی تولید شده با خراطی

هنرمندان کاربلد به کمک کنده کاری بر روی چوب و ایجاد طرح و نقوش های مختلف بر روی چوب های باکیفیت همچون چوب درخت گردو، چوب درخت پسته، چوب درخت توت و … ذوق و خلاقیت خود را به نمایش گذاشته اند. خراطی و کنده کاری بر روی چوب از هنرهای قدیمی در ایران است که در زمینه های مختلفی به کار گرفته می شود که یکی از آن ها تولید قلیان های چوبی است.

این قلیان ها ضمن اینکه چشم نواز و زیبا هستند دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشند که خریداران را به خود جذب می کنند و سبب رونق صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها شده اند. از برخی ویژگی های جذاب قلیان های چوبی این است که در حین استفاده به دلیل متریال و طراحی که دارند، دارای صدای قل قل بیشتری هستند و همین موضوع به مصرف کننده قلیان احساس لذت بیشتری را می دهد.

صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها

صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها

هوکا قلیون از تولید کنندگان داخلی قلیان های چوبی است که از هنر و ذوق افراد ماهر در کشور استفاده کرده است و تنه های قلیان چوبی در انواع طرح ها و مدل ها را تولید نموده است. همانطور که در تصاویر مندرج در این مقاله مشاهده می کنید از مزیت های قلیان چوبی به نقع مشتری این است که این قلیان ها دارای طرح های متنوع و البته زیبایی هستند. همین موضوع سبب علاقه مندی مشتریان به قلیان های چوبی شده است.

هوکا قلیون توانسته است متناسب با سلیقه مشتریان طرح های سنتی، مدرن، کلاسیک، ساده و … را بر روی تنه چوبی قلیان ها اجرا کند و ضمن فروش در بازار داخلی به صادرات قلیان های چوبی به دیگر کشورها نیز رونق ببخشد. در صورتی که مایل به خرید قلیان های چوبی هستید و قصد دارید از قیمت آن ها مطلع گردید؛ کارشناس فروش مجموعه آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان است. برای ارتباط با او با شماره مندرج در انتهای مقاله تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش