صادرات شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

یکی از متعلقات مربوط به قلیان، شلنگ قلیان است که باعث خروج دود ناشی از زغال شده و از اجزای ضروری قلیان به حساب می آید. اما یکی از بهترین و البته جدیدترین شلنگ قلیان که موازین بهداشتی بیشتری را دارا بوده و از این رو سازگار با سلامت افراد خواهد بود، شلنگ یکبار مصرف است که بر اساس متراژ به نمونه هایی همچون شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری تقسیم می گردد. اکنون اهمیت بیش از پیش این محصول باعث رواج بازار آن و در نتیجه صادرات شلنگ 1.5 متری قلیان به بازارهای جهانی شده است.

صادرات شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

منظور از شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

منظور از شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری قلیان که در گروه دخانیات جای گرفته، در بین ایرانیان به جایگاه محبوبی دست یافته و حتی با وجود اینکه خیلی از افراد آگاه به مضر بودن دود ناشی از قلیان هستند، اما باز هم آن را استنشاق کرده و تفریحی استفاده می نمایند، یعنی حاضرند زیان آن را به جان خریده، اما دست از قلیان نکشند.

اما قلیان به تنهایی قابل کاربرد نخواهد بود، بلکه به همراه متعلقاتی که به آن متصل می باشند، کارکردهای لازم را از خود نشان خواهد داد، یکی از همین متعلقات که به قلیان وصل بوده و راه خروجی برای دود تولید شده توسط آن می باشد، شلنگ قلیان است.

اکنون مدل های جدید و بهتری از آن به بازار راه یافته اند، مانند شلنگ قلیان یکبار مصرف که با اندازه های مختلف از جمله اندازه 1/5 متری همراه بوده و منظور از آن شلنگی است که پس از یکبار استفاده توسط هر شخص، دور انداخته خواهد شد، در ادامه اطلاعات بیشتری را راجع به این محصول در اختیارتان قرار خواهیم داد:

  1. جنس این شلنگ پلاستیکی، البته نوع مرغوب و درجه یک بوده و به طور کلی بهترین مواد اولیه برای ساخت آن استفاده شده اند.
  2. یکی از ویژگی های بارز این شلنگ که آن را مناسب جهت استفاده گردانده، این است که ضد باکتری بوده و بنابراین از نفوذ باکتری به دهان جلوگیری خواهد کرد.
  3. مجهز به واشر برای آب بندی و همچنین مجهز به لب گیر پلاستیکی یکبار مصرف و مطمئن نیز می باشد.

فروشنده شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

فروشنده شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری یکی از بهترین انواع شلنگ قلیان که اندازه مناسبی را هم در برگرفته، شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری بوده که عرض آن نیز 1.5 سانت می باشد، این شلنگ با طول زیاد خود، امکان استفاده راحت را در اختیار کاربران قرار داده و از هر جهت گزینه ای ایده آل خواهد بود، اکنون با مراجعه به اختصاصی ترین فروشنده شلنگ 1.5 متری می توانید این محصول را مشاهده کرده و همراه با این مشخصات کلی سفارش دهید:

  • شلنگ یکبار مصرف پلاستیکی شفاف
  • بهداشتی و درجه یک
  • شلنگ قیمت مناسب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش