صادرات انواع قلیان چوبی مختلف هوکا قلیون

صادرات انواع قلیان چوبی مختلف چگونه انجام می شود ؟ قلیان از ابزارهای استعمال دخانیات است که دود حاصل از برخورد ذغال با تنباکو مورد استفاده مصرف کننده قرار می گیرد. این ابزار در حال حاضر نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای دیگر به خصوص در کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این وسیله برای بسیاری از افراد به عنوان یک سرگرمی تلقی می شود و طرفداران خاص خود را دارد. مجموعه بازرگانی هوکا قلیون توانسته است با ارائه طرح های مختلف قلیان های چوبی توجه مشتریان خارجی را نیز به خود جلب کند؛ به طوری که در حال حاضر صادرات انواع قلیان چوبی از رونق بالایی برخوردار است.

صادرات قلیان چوبی

درباره قلیان‌چوبی بیشتر بدانید

همانطور از نام قلیان های چوبی برمی آید این دسته از قلیان ها دارای بدنه ای از جنس چوب هستند. استفاده از متریال چوب در تولید این دسته از قلیان ها سبب شده است که طرح های بسیاری بر روی آن ها پیاده سازی شود و زیبایی قلیان های تولید شده دو چندان گردد.

استفاده از چوب در تولید لوازم و محصولات مختلف سبب می شود که این دسته از قلیان ها متناسب با سلیقه تعداد زیادی از مشتریان باشد و در عین سادگی، توجه افراد را به خود جلب کند. برای طراحی و ساخت قلیان های چوبی از چوب های درجه یک همچون چوب درخت گردو، چوب درخت پسته، چوب نراد، چوب درخت راش و … استفاده می شود. تمامی این چوب ها قابلیت این را دارند که طرح های متنوعی بر روی آن ها پیاده سازی و اجرا گردد.

نکته بسیار مهمی که در مورد قلیان های چوبی وجود دارد و بهتر است خریدار قبل از خرید این دسته از قلیان ها از آن ها مطلع باشد، این است که این دسته از قلیان ها پس از چند بار استفاده بوی تنباکو را به دلیل چوبی بودن به خود می گیرند. بنابراین فردی که از قلیان چوبی استفاده می کند؛ بهتر است در طول مصرف فقط از یک طعم تنباکو استفاده نمایند تا در استفاده های بعدی چندین طعم را احساس نکنند.

یکی دیگر از ویژگی های قلیان های چوبی این است که در حین استفاده صدای قل قل زیادی را تولید می کنند و همین صدا باعث می باشد که بسیاری  علاقه مند به استفاده از قلیان های چوبی هستند.

صادرات قلیان چوبی

صادرات انواع قلیان چوبی مختلف هوکا قلیون

با توجه به ویژگی هایی که از قلیان های چوبی نام بردیم، کیفیت بالای این دسته از قلیان ها سبب شده است که مشتریان خارجی نیز استقبال خوبی از آن ها بکنند. تمامی تلاش تولید کنندگان داخلی این است که ضمن ارائه محصولی با کفیت و با قیمتی مناسب به مشتریان داخلی، بتوانند در زمینه صادرات این محصولات نیز موفق عمل کنند.

امروزه شرکت های ایرانی از برند های معتبر، قلیان های چوبی متنوعی را تولید و روانه بازار کرده اند و حالا صادرات انواع قلیان چوبی مختلف هوکا قلیون از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشد. این شرکت ها توانسته اند محصولات را با کیفیت بالا و قیمت های مناسبی ارائه کنند تا تمامی افراد با قیمت های بسیار به صرفه این قلیان ها دسترسی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش